FreeDOS gelen laptopa hangi işletim sistemi kurulmalı?

tyfnaln

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün, bu PC'yi satın aldım be USB'den Windows 10 Pro kurdum. Lenovo'dan sonra, bu sabah hoparlörden sesi az geliıyor gibi hissettim. Acer'in sitesinden kontrol ettim driver indireyim dedim ama sadece Windows 11 ıcın drıver destegı var gorunuyor. Sizce PC'ye Windows 10 kuraraj hata mı ettim? 11 mı kurmalıyım? 3. parti uygulamalarla tüm drıverları guncelledım ama içim rahat etmedi yine de.

16 RAM * i5 12.nesil * RTX 360'lı modeli.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    96,7 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 Pro kurabilirsiniz, sistemdeki çoğu hata ve performans sorunları giderildi.

Hocam ben Windows 11'in oyun açısından eksiklerinin çok olduğunu düşünüyorum ben Windows 10 Pro'yu öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videoda dataylı anlatmış arkadaş

Windows'tan sıkıldıysanız Linux dağıtımlarına da bakabilirsiniz ama laptobu laptop yapan özelliklerin çoğunu kullanamazsın ekran kartını kullanırsın orası ayrı.

Arkadaşlar dün, bu PC'yi satın aldım be USB'den Windows 10 Pro kurdum. Lenovo'dan sonra, bu sabah hoparlörden sesi az geliıyor gibi hissettim. Acer'in sitesinden kontrol ettim driver indireyim dedim ama sadece Windows 11 ıcın drıver destegı var gorunuyor. Sizce PC'ye Windows 10 kuraraj hata mı ettim? 11 mı kurmalıyım? 3. parti uygulamalarla tüm drıverları guncelledım ama içim rahat etmedi yine de.

16 RAM * i5 12.nesil * RTX 360'lı modeli.

Windows 11 önermem eksikleri var Windows 10 Pro kurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı