FreeSNYC Monitörler Nasıldır?

Fyria

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şu an ASUS RX 560 2GB ekran kartım var, PUBG tarzı oyunları 1366x768'de orta ayarlarda rahatlıkla 60FPS üstünde oynayabiliyorum. Monitörüm biraz eski ve LCD, bir nevi monitörümü yenilemek istiyorum.
Normal monitör ile FreeSync monitör arasında kaldım. Ekran kartımın desteği var. Fakat, alacağım monitör kesinlikle 1080p olacağından teknik olarak çözünürlüğün artışı nedeniyle FPS değerlerim yüksek ihtimalle 60'ın altına düşecek.
Şimdi, ben 250TL fazla verip FreeSync destekli bir monitör almayı düşünüyorum, fakat bazı endişelerim var.

Diyelim ki ben oyunda 25-40 FPS alıyorum, FreeSync açarsam 60FPS gibi olur mu ? Yoksa biraz daha düzgün gibi mi olur sadece?

Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

Hayır o tarz bir fps artışı olmaz, sadece oyundaki kırılmaları engeller. Detaylı bilgi için;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır o tarz bir fps artışı olmaz, sadece oyundaki kırılmaları engeller. Detaylı bilgi için;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
FPS artışı olacağından bahsetmedim zaten, yani oyunda 30-40 FPS aldığımızda ekranın yenileme hızı eşitlendiği için 60 fps gibi böyle nasıl desem artık gene uzaklaştırılacağım forumdan ama, "Smooth" bi görüntü sağlarmı ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı