FSP 500W vs Aerocool 500W

Hocam Aerocool'da gayet kaliteli bir markadır 400W VX Plus modelini kullanıyorum gayet sessiz ve güzel.

Sürü psikolojisi :D forumda herkes High Power öneriyordur diye muhtemelen, diğer markalarda gayet kaliteli yani Power Boost Everest gibi markalar hariç, Aerocool, FSP, Zalman, High Power hepsi iyi markalardır pek bir farkları yok.

Sürü psikolojisinden ziyade High Power önerilme sebebi bu ara alınacak en iyi F/P ürünler bu markada. Corsair VS serisi makul fiyatlara düşerse o da alınır ayrıca Cooler Master'ın MWE serisi de makul ise alınır. Yoksa hiçbir firma bana ve ya başkasına ait değil alınacak ürünleri önermek daha doğru olur.

Ayrıca Gigabyte P650B stoklarda olsa alınacak en f/p PSU'lardan ama stoklarda yok.

İkisi de değil. Bunu alın;

Hocam kasamdan C4 bipleme sesi geliyor doğalmı.

FSP daha iyidir hocam.
İkisi de değil. Bunu alın;

Cevaplar için teşekkür ederim, Fsp Hyper K 500W ile High powerın arasında nasıl bir fark vardır?

Hocam ikisi de kaliteli markalar. Arkadaşım da güzel ürün önermiş. Özellikleri çok yakın hangisi bütçenize uygunsa gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

@Kestek0 Hocam biliyorum aklınızda FSP almak var FSP markasını görünce insanlar ürünün her modelini iyi sanıyorlar ama öyle değil. Attığınız Hyper K modeli de iyi değil o da eski bir model. Diğer arkadaşın attığı FSP Hydro G Pro mükemmel ama tabii fiyatı fazla biraz. Ben High Power olanı alırdım. Tam olarak bütçeniz nedir?

@Kestek0 Hocam biliyorum aklınızda FSP almak var FSP markasını görünce insanlar ürünün her modelini iyi sanıyorlar ama öyle değil. Attığınız Hyper K modeli de iyi değil o da eski bir model. Diğer arkadaşın attığı FSP Hydro G Pro mükemmel ama tabii fiyatı fazla biraz. Ben High Power olanı alırdım. Tam olarak bütçeniz nedir?
315 tl diyebiliriz

Yeni konular

Geri
Yukarı