FSP Hydro HD serisi ile FSP Hydro K serisi arasındaki farklar nelerdir?

TLPA

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
FSP Hydro HD 700W PSU satın almıştım ama firma bana FSP Hydro K 700W göndermiş. Bir önceki PSU'm FSP Hydro HD 700W'dı ve çok memnundum fakat firmanın yeni gönderdiği PSU hakkında hiçbir fikrim yok. Sizce iade etmeli miyim? Ayrıca kasam da yok kasa+PSU bundle şeklinde satılan (Corsair Spec-Delta gibi) kasalar daha mı mantıklı? Yorumlarınız değerlidir, teşekkürler. Saygılarımla!

FSP'nin sitesinde özelliklerinin tamamen aynı olduğu gözüküyor. Normali için Türkçe sayfa varken K için Türkçe sayfa yok. Farklı bir ülkenin pazarından gelmiş olabilir.

FSP'nin sitesinde özelliklerinin tamamen aynı olduğu gözüküyor. Normali için Türkçe sayfa varken K için Türkçe sayfa yok. Farklı bir ülkenin pazarından gelmiş olabilir.

Fotoğrafı bazı ürünlerin reklamında farklı gösterilmiş ama bana gönderilen kutunun üzerindeki ürün aynı ürün.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı