FSP Hydro HD serisi ile FSP Hydro K serisi arasındaki farklar nelerdir?

TLPA

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
FSP Hydro HD 700W PSU satın almıştım ama firma bana FSP Hydro K 700W göndermiş. Bir önceki PSU'm FSP Hydro HD 700W'dı ve çok memnundum fakat firmanın yeni gönderdiği PSU hakkında hiçbir fikrim yok. Sizce iade etmeli miyim? Ayrıca kasam da yok kasa+PSU bundle şeklinde satılan (Corsair Spec-Delta gibi) kasalar daha mı mantıklı? Yorumlarınız değerlidir, teşekkürler. Saygılarımla!

FSP'nin sitesinde özelliklerinin tamamen aynı olduğu gözüküyor. Normali için Türkçe sayfa varken K için Türkçe sayfa yok. Farklı bir ülkenin pazarından gelmiş olabilir.

FSP'nin sitesinde özelliklerinin tamamen aynı olduğu gözüküyor. Normali için Türkçe sayfa varken K için Türkçe sayfa yok. Farklı bir ülkenin pazarından gelmiş olabilir.

Fotoğrafı bazı ürünlerin reklamında farklı gösterilmiş ama bana gönderilen kutunun üzerindeki ürün aynı ürün.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı