FSP Hydro ile Hydro (K) arasındaki fark nedir?

Bütçe
600

SwatOO

Kilopat
Daha fazla  
Sistemimi büyük çoğunlukla dizdim. Sadece güç kaynağı kaldı.

AMD R5 3600.
MSI B450 Tomahawk Max.
Corsair 3000 MHz 16 GB DDR4 RAM.
Corsair 480GB M.2 SSD NVMe.
ASUS ROG STRIX 5700XT.
Aerocool Aero One Frost.
AOC C27G1.

Bütçem 600TL. Keşke üst segment bir PSU alabilsem ama bütçem yok şu an. Çok araştırdım, çok kararsız kaldım. Seasonic çok pahalı. Cooler Master mwe serisinde kronik ses problemi olduğu söyleniyor, herkes mağdur başlıklarda ve yorumlarda. FSP aklıma yatıyor ama birçok yerde de zar zor tedarik ediliyor. İçime bir şüphe düştü. Çok kararsız kaldım. Gönlümden geçen Hydro serisi 600-700W ama, bu seride de (K) ibaresi var farklı ilanlarda. Bu ne anlama geliyor? Bilindik güzel markalardan tavsiye edebileceğiniz bir PSU var mı güncel fiyatlarla? High Power'la yaşadığım talihsiz olaylardan dolayı ona sıcak bakmıyorum. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba,
Bu sorunun cevabını bende aradım. Şöyle bir sonuç elde ettim. Hydro serisi FSP'nin Türkiye web sitesinde var, Hydro (K) ise ENG. sitesinde var. Linkleri ekliyorum. Bence aynı ürün. Çünkü hiçbirinde hem Hydro hem de Hydro (K) aynı anda yok.

HYDRO

HYDRO (K)

Sistemimi büyük çoğunlukla dizdim. Sadece güç kaynağı kaldı.

AMD R5 3600.
MSI B450 Tomahawk Max.
Corsair 3000 MHz 16 GB DDR4 RAM.
Corsair 480GB M.2 SSD NVMe.
ASUS ROG STRIX 5700XT.
Aerocool Aero One Frost.
AOC C27G1.

Bütçem 600TL. Keşke üst segment bir PSU alabilsem ama bütçem yok şu an. Çok araştırdım, çok kararsız kaldım. Seasonic çok pahalı. Cooler Master mwe serisinde kronik ses problemi olduğu söyleniyor, herkes mağdur başlıklarda ve yorumlarda. FSP aklıma yatıyor ama birçok yerde de zar zor tedarik ediliyor. İçime bir şüphe düştü. Çok kararsız kaldım. Gönlümden geçen Hydro serisi 600-700W ama, bu seride de (K) ibaresi var farklı ilanlarda. Bu ne anlama geliyor? Bilindik güzel markalardan tavsiye edebileceğiniz bir PSU var mı güncel fiyatlarla? High Power'la yaşadığım talihsiz olaylardan dolayı ona sıcak bakmıyorum. Teşekkür ederim.
Sitedeki bilgiye göre; Hydro'da 11 sata bağlantı kablosu, Hydro K'da ise 10 sata bağlantı kablosu var.

Geri
Yukarı