FSP hyper m85+ 650w cızırtı sorunu

Ben de bu ürünü alacaktım, aklıma takıldı bak şimdi. Orta seviye alınabilir fazla ürün de yok piyasada. Ne yapsam bilemedim.
Kötü bir ürün olduğunu düşünmüyorum. Ben de araştırıp almıştım. Alıp hiç sorun yaşamayanlar da var.
Dediğim gibi arkadaşımın sisteminde cızırtı problemi yok. Benimkinde ise var. Üstelik yenisi ile değişmesine rağmen. Benim parçalarımla bir uyumsuzluk var ama neden anlayamadım.
Kısaca sorun yaşayıp yaşamamak tamamen şans işi elektronik işlerinde heralde.

Kötü bir ürün olduğunu düşünmüyorum. Ben de araştırıp almıştım. Alıp hiç sorun yaşamayanlar da var.
Dediğim gibi arkadaşımın sisteminde cızırtı problemi yok. Benimkinde ise var. Üstelik yenisi ile değişmesine rağmen. Benim parçalarımla bir uyumsuzluk var ama neden anlayamadım.
Kısaca sorun yaşayıp yaşamamak tamamen şans işi elektronik işlerinde heralde.

Ben de kötü olduğunu düşünmüyorum ama insanın aklına kurt düşüyor işte. Zaten bütçeye göre konuşacak olursam imkanlar oldukça kısıtlı. Yabancıların inceleyip önerdiği ürünler bizde 800 liradan başlıyor. Orta segmentte alınabilir birkaç seçenekten birisi bu model gibi. Sizin öneribileceğiniz benzer PSU lar var mıdır?

Ben de kötü olduğunu düşünmüyorum ama insanın aklına kurt düşüyor işte. Zaten bütçeye göre konuşacak olursam imkanlar oldukça kısıtlı. Yabancıların inceleyip önerdiği ürünler bizde 800 liradan başlıyor. Orta segmentte alınabilir birkaç seçenekten birisi bu model gibi. Sizin öneribileceğiniz benzer PSU lar var mıdır?
Şu ürüne bir bakın derim.
Bir de cooler master mwe 650w bronze vardı. Onu stoklarda göremedim ama hiç bir yerde.

Şu ürüne bir bakın derim.
Bir de cooler master mwe 650w bronze vardı. Onu stoklarda göremedim ama hiç bir yerde.

Buna da bakayım teşekkürler. Bir de teknobiyotik’de Seasonic ürünlerinde sepette %20 indirim vardı, böylece bazı modeller iyi fiyata geliyordu. Ama teknobiyotik sıkıntılıymış çok ciddi şikayetler vardı. Uzak durun diye çok yerde okudum.

Bende bu ürünü inventus aldım sistemimi yeni toparladım ve kurulum yaptım. Bende çınlamaya benzer bir ses alıyorum. İnventus’ la görüştün servisine göndermemi söylediler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı