FSR 3 modları çoğalıyor!

O zaman 220 dosyasının içinde olanları aynı şekilde oyunun içine at.

1705185229624.png

Hocam burada 2.1 diyor.

Normalde TLOU 2.2 destekliyor ama orada öyle yazmışlar.

O zaman ilk önce 210 isimli dosyayı yap. Hata verirse 220 yaparsın.

Hocam ben bu modu kurdum güzel fakat HUD ekranı veya alt yazılar kayıyor kötü oluyor. Nasıl çözerim?

3 farklı mod üreticisi oldu biracık kafam karıştı. Frame gen desteği olmayan oyunlarda, fakat DLSS, FSR gibi upsace teknolojisi destekleyenler için hangi mod fg desteği getiriyor? Crysis remaster serisinde kullacağım sabırsızım :D

Keşke şu modlara sadece frame gen getirmek yerine FSR 3 native AA ölçeklemeyi de getirseler. RDR2'de mevcut olan FSR 2 leş gibi çalışıyor.

Keşke şu modlara sadece frame gen getirmek yerine FSR 3 native AA ölçeklemeyi de getirseler. RDR2'de mevcut olan FSR 2 leş gibi çalışıyor.

FSR 2 değil de genel modlarda sorun var. RDR 2'de kötü gözüküyor UI ve HUD sorunu olduğu için.

Yeni çıkacak olan mod ile DLSS, XeSS ve FSR diğer upscale teknolojileri ile FG'yi açabileceğiz yüksek ihtimalle.

3 farklı mod üreticisi oldu biracık kafam karıştı. Frame gen desteği olmayan oyunlarda, fakat DLSS, FSR gibi upsace teknolojisi destekleyenler için hangi mod fg desteği getiriyor? Crysis remaster serisinde kullacağım sabırsızım :D

Şu an FSR olmayan oyunlara FSR 3'ü getiren yok. Bu biraz daha uzun süren bir iş.

PureDark mod geliştiricisi var sadece ama onun modları RTX 4000 serisine özel çalışıyor.

Mesela GTA 5, Skyrim, Starfield gibi oyunlara DLSS 3 ekledi.

17 Ocak'ta Starfield Beta olarak güncelleme alacak. Net bir bilgi yok ama FSR 3'ün de içinde olacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
FSR 2 değil de genel modlarda sorun var. RDR 2'de kötü gözüküyor UI ve HUD sorunu olduğu için.

Yeni çıkacak olan mod ile DLSS, XeSS ve FSR diğer upscale teknolojileri ile Fg'yi açabileceğiz yüksek ihtimalle.

Şu an FSR olmayan oyunlara FSR 3'ü getiren yok. Bu biraz daha uzun süren bir iş.

Puredark mod geliştiricisi var sadece ama onun modları RTX 4000 serisine özel çalışıyor.

Mesela GTA 5, Skyrim, Starfield gibi oyunlara DLSS 3 ekledi.

17 Ocak'ta Starfield beta olarak güncelleme alacak. Net bir bilgi yok ama FSR 3'ün de içinde olacağını düşünüyorum.

17 Ocak'ta Starfield güncelleme geleceğini duydum, umarım içinde FSR 3 vardır.

Geri
Yukarı