FSR 3 modları çoğalıyor!

Cyberpunkta kuramadım 210 to 300 sürümünü yükleyip ayrıca d3d12 cyberfsr dosyalarını hepsini oyunun kurulu olduğu yere attım olmadı. Aynısını 220 to 300 içinde yaptım olmadı. Tam olarak kurulum kısmını açıklayabilecek var mı? rx 6700xt kullanıyorum. Bu arada 0.6.0 sürümünü kurmaya çalıştım.

System32'ye müdahale etmeden GTX 10/16 Ekran Kartlarında Frame Gen
-Windows ayarları>Ekran>Grafikler>Varsayılan grafik ayarlarını değiştir>Donanım hızlandırmalı GPU zamanlaması aktif olacak. Aktif ettiğinizde bilgisayarı yeniden başlatın.
-Nukem dlssg-to-fsr3 modunu indirin ve oyunun .exe dosyasının bulunduğu konuma atın.
-FakeMichau nvapiSpoof indirin ve bunu da oyunun konumuna atın.
-"DisableNvidiaSignatureChecks.reg" aktif edin.
-Oyunu başlatın.
Bende DisableNvidiaSignatureChecks.reg oyunda crash verdiği için tam tersi EnableNvidiaSignatureChecks.reg dosyasını çalıştırıp girdiğimde çalıştı. Nukem son sürüm olmazsa bir önceki sürümde deneyin. alternatif yazan dosya bende çalışan dosya, diğeri çalışmazsa adını değiştirip bu dosyadan alternatif yazısını silip bunu deneyin. Ve tabii ki de system32'de yaptığınız değişiklik duruyorsa geri alın, orijinal dosyayı kullanın.
Not: Sadece Cyberpunk2077'de denedim. Diğer oyunları bilmiyorum cihazımda yer yok.
@Hadixcanim
Bu yöntem sadece cp77 için geçerli. Bir kullanıcı farklı bir yöntemle diğer oyunlarda da çalışan yöntemi paylamış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni sürümü ekledim.

Ekran görüntüsü 2023-12-23 093112.png

Yeni konular

Geri
Yukarı