FSR 3 modları çoğalıyor!

FSR3'ün amacı FSR2'ye göre daha çok FPS vermesi mi? FSR2 ile 90 FPS aldığım bir oyunda bu modu kurmama gerek var mı?

The Witcher 3 için mesela.

FSR3'ün amacı FSR2'ye göre daha çok FPS vermesi mi? FSR2 ile 90 FPS aldığım bir oyunda bu modu kurmama gerek var mı?

The Witcher 3 için mesela.

FSR 2 ile 90 FPS alıyosan FSR3 ile 140 falan alırsın. Ve FSR2 de hafif bir görüntü kaybı vardı şahsen FSR 3 de bence o da yok gibi. Ben Last of Us da orta yüksek ayarlarda 60 FPS civarı alırken FSR açıkken FSR 3 ile 140 FPS civarlarına çıktı bence gayet iyi bir sonuç.

Biz zar zorda olsa NVIDIA kartlarda açmayı başardık hocam darısı başınıza 😀

Oyunun vermiş olduğu ne ayar varsa kökleyip açmak istiyorum açıkçası. Resolotion Scale ayarını açınca sanki oyun başka bir şeye bürünüyor. Çok daha iyi ve güzel çözüküyor. Hikayeye başlıyacağım bir daha bekliyorum modu. :D Umarım gelir.

FSR 2 ile 90 FPS alıyosan FSR3 ile 140 falan alırsın. Ve FSR2 de hafif bir görüntü kaybı vardı şahsen FSR 3 de bence o da yok gibi. Ben Last of Us da orta yüksek ayarlarda 60 FPS civarı alırken FSR açıkken FSR 3 ile 140 FPS civarlarına çıktı bence gayet iyi bir sonuç.

FSR 3 denedim şimdi Witcher'da 150 FPS oldu ama görüntü kalitesi olarak FSR 2'den çok kötü.

Aklımı okudun hocam sanki. Harbi ya. Her oyuna geldi şu oyuna yok. Resolution Scale ayarını kökleyip oyunun en iyi görüntüsü ile oyun oynamak istiyorum vallahi.

O ayar açılınca FSR açılmıyor maalesef kanka. Onun yerine çözünürlüğü 4K yap bir fark etmiyor zaten görüntü olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı