FSR 3 modları çoğalıyor!

Dying Light 2'de mod hiçbir şekilde çalışmıyor ne yapmak lazım? 0.10, 0.9, 0.8 sürümlerini kullandım.

Bu oyunu bende indireceğim. Sıfırdan yaparsam ve olursa size söylerim. Çok soran var bu oyunu ama çalıştıran yok herhalde.

Onu denemediğim için yorum yapamayacağım.

Yok genel bir hataymış. Discord sunucuları veya bazı forumlarda çok diyen var.

1705691864915.png

Türkçesi:

The Last of Us oyununda 0.9 güncellemesinden 0.10 güncellemesine geçerken bir hata alıyorum, başka birinin başına geldi mi?

Son düzenleme:
Yok genel bir hataymış. Discord sunucuları veya bazı forumlarda çok diyen var.

Eki Görüntüle 2090186

Türkçesi:

The Last of Us oyununda 0.9 güncellemesinden 0.10 güncellemesine geçerken bir hata alıyorum, başka birinin başına geldi mi?
LukeFZ, TLOU'daki sorunu düzeltti. 0.10.1 ile paylaşılacaktır. Bugün yayınlayacağım demişti yeni sürümü de yayınlayamadı hala.

LukeFZ, TLOU'daki sorunu düzeltti. 0.10.1 ile paylaşılacaktır. Bugün yayınlayacağım demişti yeni sürümü de yayınlayamadı hala.

Ben PureDark ile LukeFZ modu arasında fark var mı diye bakarken ilk 0.10 sürümünü attım bende de çalışmadı. Yeni modifikasyona uyum sağlayamadı herhalde oyun.

Az önce Alan Wake 2'de lukefz modu kurdum oynadım ama UI glitch çok oluyor, yazılar titriyor, listede de fix'lenmiş diyor. Nasıl çözebilirim bunu?

Yeni konular

Geri
Yukarı