FSR 3 modları çoğalıyor!

Şu anlık durabiliyorum. Rolüm yerinde duruyor. İleride atılır mıyım bilmiyorum ama.

Belki odaları göremeyeceğin bir rol verirler. Diğer türlü "senin üyelik bitti yallah" gibi olmaz herhalde. Biraz garip duruyor çünkü böyle olursa. Üstte dediğim gibi olursa iyi.

Güncel sürümleri buluruz gibime geliyor.

Hocam Alan Wake 2 hakkında bilgin var mıydı?

Bugün akşam bakabilirim anca. Biraz geç vakitte başlattım indirmeyi hali ile inse bile bakamadım.

DLSS ve Frame Generation seçeneği açınca UI sorunu olmaması lazım. Yani oyunu FSR üzerinden değil de, DLSS üzerinden açın FSR 3'ü.

Ben daha önce indirdim ama modu tam kuramamıştım.

Discord sunucusunda hâlâ daha durabiliyor musun? Yani yenilikleri falan görebilecek misin?

Hocam aynı şekilde denedim Alan Wake 2'de ancak olmuyor yazılar titriyor, videolarda da genelde HUD titremesi var zaten, bilgisi olan var mı Alan Wake 2 için?

Şu anlık durabiliyorum. Rolüm yerinde duruyor. İleride atılır mıyım bilmiyorum ama.
1705737770240.png

Bir süre sonra rolü alıyor.

Bu puredark modu iyi çalışıyor mu? Bazı kişiler korsan sürümünde FPS artıyor ama akıcılığın değişmediğini söylüyor. Modu satın alınca akıcılıkta artıyormuş.

Eki Görüntüle 2090467
Bir süre sonra rolü alıyor.

Bu puredark modu iyi çalışıyor mu? Bazı kişiler korsan sürümünde FPS artıyor ama akıcılığın değişmediğini söylüyor. Modu satın alınca akıcılıkta artıyormuş.

Tam anlamı ile böyle oluyor. DRM koruması olduğu için herhalde. Özel ayarları kullanamıyorsun. Ben test ederken acaba bende mi sorun var dedim ama yok. Tam kırılmamış sürümünde akıcılık yok.

Tam anlamı ile böyle oluyor. DRM koruması olduğu için herhalde. Özel ayarları kullanamıyorsun. Ben test ederken acaba bende mi sorun var dedim ama yok. Tam kırılmamış sürümünde akıcılık yok.
Şimdi korsan halini test ettim. Akıcılık konusunda bana da çok etki etmedi gibi geldi. Ultrada 55-60fps alırken 80 e falan çıktı. Ama akıcılık aynı gibiydi. Bir de oyunun içinde * tuşuna basıp fg açıp kapatmaya çalışınca oyun çöküyor ekran kartı wattman hatası veriyor. Sadece ana menüde yaparsam çökme sorunu olmuyor.

Oyunu bir daha kapatıp açınca fps 100 e çıktı. Ama akıcılık kesinlikle 100fps akıcılığı değil.

Şimdi korsan halini test ettim. Akıcılık konusunda bana da çok etki etmedi gibi geldi. Ultrada 55-60FPS alırken 80'e falan çıktı. Ama akıcılık aynı gibiydi. Bir de oyunun içinde * tuşuna basıp fg açıp kapatmaya çalışınca oyun çöküyor ekran kartı WattMan hatası veriyor. Sadece ana menüde yaparsam çökme sorunu olmuyor.

Oyunu bir daha kapatıp açınca FPS 100'e çıktı. Ama akıcılık kesinlikle 100FPS akıcılığı değil.

Ben bu çökme sorununu RDR 2'de yaşadım. Bir kere yıldıza basınca tepik yok. 2. kere basınca oyun direkt donuyor belli bir süre sonra AMD hata veriyor.

Bende nedense hep yüksek FPS verdi. Benim monitör 165Hz olunca oyun 70 FPS'de iken test ettim. Bunu açınca 165 FPS'ye yakın olsa ama asla 150-160 FPS gibi değildi. Sonra gittim LukeFZ modunu yükledim ve gözüm aydınlandı vallahi. :D Tek sorun tarafı HUD sorunu ve ghosting.

Diğeri tam kırılmadığı içinde böyle oluyor olabilir. PureDark'ın modlarında sorun olacağını düşünmüyorum normalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı