Full HD 144 HZ Monitör Tavsiyesi

Konuyu güncellemeyi unutmuşum Asus ROG Pg248q satın aldım Lara Vatan Bilgisayar'dan. Satın almadan önce ürünün kutusunu açtırdım, ölü piksel testlerini yaptırdım, ışık süzmesi var mı diye monitörün üstünü palto ile örterek karanlık yapıp baktım :D Ve sıfır sıkıntı ile eve getirdim. 160 Hz modunda kullanıyorum ve gerçekten denildiği gibi 60 Hz çöpmüş arkadaşlar. PLS panelden sonra hayal kırıklığı yaşar mıyım diye kafamda çok soru işareti vardı ama inanın düz baktığınızda aslında sanıldığı kadar ciddi bir problem yok ki zaten işin 160 Hz keyfini alınca başlarım diyorsunuz renk doygunluğuna, kontrasta. Herkese öneririm kısacası evdeki çöp 60 Hz monitörlerden kurtulun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu güncellemeyi unutmuşum Asus Rog Pg248q satın aldım lara vatan bilgisayardan. Satın almadan önce ürünün kutusunu açtırdım, ölü piksel testlerini yaptırdım, ışık süzmesi var mı diye monitörün üstünü palto ile örterek karanlık yapıp baktım :D ve sıfır sıkıntı ile eve getirdim. 160HZ modunda kullanıyorum ve gerçekten denildiği gibi 60HZ çöpmüş arkadaşlar. PLS panelden sonra hayal kırıklığı yaşar mıyım diye kafamda çok soru işareti vardı ama inanın düz baktığınızda aslında sanıldığı kadar ciddi bir problem yok ki zaten işin 160HZ keyfini alınca başlarım diyorsunuz renk doygunluğuna, kontrasta. Herkese öneririm kısacası evdeki çöp 60HZ monitörlerden kurtulun.
XL2540 240 Hz ile Pg248q arasında kaldım ekran kartım GTX 980 hangisini tercih etmeliyim sence?

240HZ kullanabileceğin oyun, herhalde bir CS:GO'dur diye düşünüyorum. Dersen ben Windows arayüzünde daha fazla kaymak gibi görüntü deneyimi yaşamak istiyorum, 240 Hz alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı