FurMark ve Prime95 test sonuçları

aksiyonel

Decipat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba,

FurMark ve Prime95 testlerini aşağı yukarı 20 dakika ayrı ayrı çalıştırdım. Sonuçlar aşağıdaki gibidir. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar sonuçlar hakkında bilgi verebilirse çok memnun olurum.

İlgili bileşenler;

Gigabyte GTX 1070 8GB
Intel i5 12400F
Corsair Vengeance RGB PRO 3600Mhz 2x8

Yeni bileşenler alırken yalnızca ekran kartımı değiştirmedim. Ayrıca indirimde şöyle bir ekran kartı var, değiştirmeli miyim sizce?
@Umut Nas @BadGamer @Rustin Cohle @agile. @Tesla Bobini

Dosya Ekleri

• prime95 test.png
    prime95 test.png
    90,1 KB · Görüntüleme: 154
  • furmark test sonuç.jpg
    furmark test sonuç.jpg
    342,1 KB · Görüntüleme: 161
Son düzenleme:
Hocam siz de biliyorsunuz ekran kartı haricini yeni aldım. Henüz test yapma imkanı bulamamıştım. OverClock yapmadım açıkçası düşünmüyorum da. Öyleyse FurMark ve ekran kartı örneği için değerlendirmede bulunabilir misiniz.

Hocam siz de biliyorsunuz ekran kartı haricini yeni aldım. Henüz test yapma imkanı bulamamıştım. OverClock yapmadım açıkçası düşünmüyorum da. Öyleyse FurMark ve ekran kartı örneği için değerlendirmede bulunabilir misiniz?

İdeal gibi. Kullananlar var ise daha iyi yorum yapabilir tabii. Bakım yaptırdınız değil mi?

FurMark için en yüksek 70 derece iyi görünüyor, ekonomik durumunuz iyiyse değiştirmeniz iyi olur diye düşünüyorum. Değiştirmeyi düşünüyorsanız paylaştığınız kart yerine şu konuma bakın derim:

Ekran kartı gayet iyi fakat Prime95'den bir şey anlamadım sıcaklık yazmıyor genellikle masaustlerinde bazı manyaklar 1 2 gün açık bırakıyor ve testleri aynı anda yapıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı