Futbol oynarken başınıza gelen en kötü olay

12 Yaşındaydım, evin yakınındaki okulda maçla olurdu her gün. Bende oynuyordum, bir havadan top geldi o sırada. Yanımdada karşı takımda, arkadaşımın abisi (18) vardı. İkimizde aynı anda zıpladık. Ben yere indiğimde sol ayağımın başparmağına indim, başparmağım çıktı.

Eve gittik, sadece çıktığı için mahalle de çıkıkcılar olurdu, bir akrabamız birini bildiğini söyledi. Oraya gittik. Kadın o kadar sert bir şekilde çıkığı düzelttiki, çıkık olan kemik kırıldı.

Bu da böyle bir anımdır.

12 yaşındaydım, evin yakınındaki okulda maçla olurdu her gün. Bende oynuyordum, bir havadan top geldi o sırada. Yanımdada karşı takımda, arkadaşımın abisi (18) vardı. İkimizde aynı anda zıpladık. Ben yere indiğimde sol ayağımın başparmağına indim, başparmağım çıktı.

Eve gittik, sadece çıktığı için mahalle de çıkıkcılar olurdu, bir akrabamız birini bildiğini söyledi. Oraya gittik. Kadın o kadar sert bir şekilde çıkığı düzelttiki, çıkık olan kemik kırıldı.

Bu da böyle bir anımdır.

Geçmiş olsun.

Kaledeydim biri şut çekti işte o zaman öyle bir yere top çarptı ki...
anlayan anladı😅

İlkokula gidiyordum, mahallede abilerle futbol oynuyordum o zamanlar kötü oynadığım için hep kaleye konardım. Kemiklerim güçlü olmadığı için ve topta çok sert olduğu için kolumu bilekten kırmıştım.

Bizim bir tane basketbol sahası vardı mahallede, yarı sahasında futbol diğer yarı sahasında bazı abiler basketbol oynuyorlardı, ondan sonra abinin attığı basketbol topu kafama gelmişti, 5 dakika falan ağlamamaya çalışmıştım fakat yine de gözümden küçük te olsa yaşlar gelmişti. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı