Futbol oynarken panikliyorum

Synix

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar stoper mevkisinde oynuyorum çok bildiğim çalım yok ama etkili çalımlarım var birkaç tane sorun şu top ayağıma geldiği an çalımları unutuyorum sanki yapamıyorum hız olarak hızlıyım anca koşarak geçebiliyorum ama çalım yapmam gerekiyor yoksa rakip topu kapıyor maçlarda çalımlara girmem stoper olduğum için gerek kalmadıkça çalım atmam ama antrenmanlarda çalımlarımı göstermek istiyorum zorda kaldığım zaman çalımlarımı yapmak istiyorum ama dediğim gibi top ayağıma gelince yapamıyorum bir an körleşiyor çalımları unutmuş gibi davranıyorum sizce neden.

Hocam stoperseniz çalımla aslında pek işiniz yok topu ayağınza aldınızda rahat bir şekilde oyun kurarsınız ya da topu kontrollu uzaklaştırırsınz
Kendinize güvenin sadece.

Hocam stoperseniz çalımla aslında pek işiniz yok topu ayağınza aldınızda rahat bir şekilde oyun kurarsınız ya da topu kontrollu uzaklaştırırsınz.
Kendinize güvenin sadece.

Evet hocam çalımla işim olmazda amacım antrenmanlarda göstermek ve zorda kalırsam kullanabilmek kendime güvenim sonsuz artık sonraki antrenmana yüksek özgüvenle gideceğim inşallah geçer şu heyecan.

Maç sayın arttıkça heyecan gidiyor. Şöyle örneklendireyim; her hafta belli bir ekiple halı saha yapınca 3-4 maç sonra sahaya girerken, oynarken, top sendeyken vs daha rahat oluyorsun. Yani yaptığın iş çok normalmiş gibi geliyor. Heyecan falan kalmıyor.

Geri
Yukarı