Futbolda hangi mevkide oynamalıyım?

furkntemur663

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Ben Furkan. 14 yaşındayım, 1.73 boyundayım ve 63 kiloyum. Futbolcu olmak istiyorum ama top sektiremiyorum. Aktif olarak 2.5 yıldır kendimi geliştirmeye çalışıyorum ve gözle görülür bir artış var. Top sektirememem benim en büyük sorunlarımdan diğerleri ise topu sürmem iyidir ama olağanüstü iyi değildir. Adam geçerim ama çok da iyi değilimdir. Kalecilik ve forvet düşünüyorum. Farklı düşünce ve önerileriniz varsa bana yazarsanız sevinirim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben Furkan. 14 yaşındayım, 1.73 boyundayım ve 63 kiloyum. Futbolcu olmak istiyorum ama top sektiremiyorum. Aktif olarak 2.5 yıldır kendimi geliştirmeye çalışıyorum ve gözle görülür bir artış var. Top sektirememem benim en büyük sorunlarımdan diğerleri ise topu sürmem iyidir ama olağanüstü iyi değildir. Adam geçerim ama çok da iyi değilimdir. Kalecilik ve forvet düşünüyorum. Farklı düşünce ve önerileriniz varsa bana yazarsanız sevinirim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

İkisi de birbirinden çok ters mevkiler, yaşın boyuna göre iyi. Reflekslerin iyiyse ve uçabiliyorsan kaleci olabilirsin.

Merhaba, Ben Furkan. 14 yaşındayım, 1.73 boyundayım ve 63 kiloyum. Futbolcu olmak istiyorum ama top sektiremiyorum. Aktif olarak 2.5 yıldır kendimi geliştirmeye çalışıyorum ve gözle görülür bir artış var. Top sektirememem benim en büyük sorunlarımdan diğerleri ise topu sürmem iyidir ama olağanüstü iyi değildir. Adam geçerim ama çok da iyi değilimdir. Kalecilik ve forvet düşünüyorum. Farklı düşünce ve önerileriniz varsa bana yazarsanız sevinirim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
Boy ve kilonuza göre hızlı olduğunuzu varsayıyorum. kanat veya bek düşünebilirsiniz.

Geri
Yukarı