FX 6300 ve GTX 660 tabanlı sistem

Arkadaşlar şöyle bir şeye karar verdim. Öğrendiğim kadarı ile (Vatanı aradım) bilgisayarı toplamak için bir de Windows işletim sistemi almam gerekliydi. Malum o da 400 tl civarında, bu yüzden sadece ekran kartını Vatandan alıp diğer parçaları bizim buradaki bilgisayarcıdan toplayacağım. O da myro bilgisayar diye bir yerden getirtiyor parçaları. Bir önceki sistemimi de oradan toplamıştım.

Bu şekilde toplam 1500 geliyor pc, çünkü fx 6300 270'e falan geliyor. Oysa bu ürün Vatanda 300 tl ( mağazada) onu da anlamış değilim bilgisayarcıda neden daha ucuz olduğunu. Evet böyle yapmayı düşünüyorum ne diyorsunuz? @agile. @Silinen üye @Mustafa Karaoğlu @SevenPacer

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi benim kafa milyon oldu. Az önce aradım eğer bir Windows sürümü almazsanız kurulum yapmazlar dedi bu doğru mu? @agile. Çünkü pek emin konuşmuyordu bir de ben Vatandan toplarsam harddisk almak zorunda kalacağım, bu da ayrı bir masraf çünkü bende harddisk var. Böyle yapmam daha uygun değil mi?

Dalga mı geçiyorsun? Bakkal sana kazık üstüne kazık atar. Ayrıca onu geçtim, saçma saçma yorum atmış herkes. R9 280 olan sistemi al, Windows'u da satın almana gerek yok. Bir süre lisanssız kullan. 750 Ti, R9 280'in yanında oyuncak gibi durur. Saçmalık yapma ve o sistemi al. Hem çok rahat edersin, hem de oyunlarda çok fazla FPS alırsın. Ayrıca o sistemdeki işlemci, FX 6300'den daha iyi.

Tamam bunları değerlendireceğim @UstaUser ama hard disk olayı kafamı karıştırıyor boşu boşuna 140 tl vereceğim. Çünkü iki adet harddisk var bende. Hard disksiz kurulum yaparlar mı? Lütfen eminseniz söyleyin. @agile.

İşte toplama yani kurulum için bakkala vermek istemiyorum. Ustam sen de bir bakarsan sevinirim, Vatan'ın kurulumu nasıl yapıp yapmadığı hakkında. @Recep Baltaş

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı