FX-6300 ve R9 280 Tabanlı Sistem Toplama

YouTube'a R9 280 yazarsan oyun testlerine ulaşabilirsin. Örnek olarak aşağıdaki videoları izleyebilirsin:

• Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
    Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
  • Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
    Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaç yıl götüreceği hakkında kesin bilgi veremem tabi ki. Şu an piyasadaki hemen hemen tüm oyunları yüksek ayarlarda akıcı şekilde oynatıyor R9 280. Tahmini olarak 2 sene optimizasyon sorunu olmayan çoğu oyunu yüksek ayarlarda akıcı şekilde oynarsın. O 2 seneden sonra 3-4 sene daha ömrü vardır kartın. Yıllara göre çıkan oyunlarda haliyle ayarlarda düşer. (Örnek olarak kartın 3.-4. senesinde o yıl çıkan oyunları medium'da oynarken 5.senesinde çıkanları low'da oynarsın.)

@M.Hakan Ben bu sistemi alacağım. Bu sistem hangi oyunları hangi ayarlarda ve kaç FPS alarak oynatır ? Ya da bu testleri bulabileceğim bir site var mı ? Son sorum da şu bu sistem beni kaç yıl idare eder (bu yıldan sonra çıkacak bütün oyunları low'da bile oynatsın yeter ) ?
Son çıkan oyunları yani batllefield 4 metro last light tomb raider farcry 4 cod advenced warfare gibi oyunların hepsini çok rht ultrada 50 60 fps arası açar

@Silinen üye İmzanda ''7/24 Masaüstü Bilgisayarlar Bölümünde Online'ım'' demişsin. Bu sistemi büyük ihtimalle alacağım. Benim topladığım sistem hakkın da sana da bir sorayım dedim. Sistem nasıl olmuş ? Oyun için toplanmış bir sistem. Günümüzde ki oyunları high veya ultra da akıcı bir şekilde oynatır mı ? Önümüzde ki yıllarda çıkacak oyunları ''low'da bile olsa'' akıcı bir şekilde kaç sene oynatır ?

@Recep Baltaş Abi hazır seni çevrimiçi görmüşken sorayım dedim. Topladığım sistem nasıl ? Oyun oynamak için toplanmış birsistem.

@Muhsin Bayram ve @samet67671 Sizleri çevrim içi gördüm ve topladığım sistem hakkın da görüşlerinizi almak istedim. Topladığım sistem nasıl olmuş ? Oyun oynamak için toplanmış bir sistem.

@Recep Baltaş @Ali Güngör @YKTYN Sizleri çevrim içi gördüm ve fikirlerinizi almak istedim. Lütfen bir yardım edin. Topladığım sistem nasıl olmuş ? Oyun oynamak için topladım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı