FX 8320 Sistem

lg nin 25 inclik monitörü de güzel lakin ips panel oldugu için 5 ms saniye gecikme süresi var bunun hakkında düşünceleriniz neler

evet arkadaşlar nihayet sistem elime ulaştı testleri yakın zamanda yapmaya çalışıp sizi etiketleyip haberdar edeceğim

Hayırlı olsun.
Testleri sabırsızlıkla bekliyorum.

Bu kadar parayı artık çürümüş bir platforma gömmek çok yazık olur. Zen mimarisini bekleyebilir, yada skylake bir sistem toplayabilirsiniz bu bütçe ile.

Evet, zen amdnin. Ancak skylake için de illa i7 6700k lazım değil. İ5 6600k alıp ona da oc yaparsın. Hatta i5 6600 bile çok iyi iş görür. İ7 yi bu kadar abartmaya gerek yok. İkisi de 4 çekirdekli, güçlü fıstık gibi işlemci.

Arkadaş zaten Skylake bir sistem satın almış bulunmakta.

önemli değil doğal olarak bende ilk başlarda amd işlemcili sistem toplamak istedim ama forumdaki arkadaşlar beni titizlikle güzel 1 sistem toplamaya yönlendirdiler su an test için monitör almam lazım en yakın zamanda gerekirse televizyona bağlayıp testi yapacağım

Neyse, hayırlı olsun. Mavi ekran görmesin inşallah.

) aynen i5 6500 ü stok soğutucuyla kullansam bir zararı olur mu şu an o.c yapmayacağım bunları alınca doğal olarak bütçe sıkıntısına girdim bir kaç ay idare eder mi stok soğutucu sizce ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…