FX 8320 Sistem

3250.PNG

1000 Dolar bütçe ile bir çok seçenek olur. Acele etmeyin bence. Farlı öneriler gelecektir. Bu arada iki FX işlemci arasındaki tek fark stok frekans hızı.
1000 $ deyince rahatlıyor insan 3000 deyince rakam büyüyor dostum, onun 3000 olduğunu kimse bilmemeli:D

arkadaşlar amd yi neden önermiyorsunuz güç tüketimi diyorsanız 8320-e gayet başarılı sonuç ta amd nin bu tür işlemcileri oyun işlemcileri bende oyun için topluyorum frekans deyerleri ön bellek güzel amdnin gerekçeleri yazarsanız bilgilenirim 8320-e nin tecnopat incelemesinde gayet başarılı 1 sonuç gördüm eski mimariyse eski mimari yaptığı iş parasını hakkediyormu ona akarım bence ediyor bunun yanına sapphire 390x tri-x iyi gider bence bu arada bütçeyi 4000 türklirası na çıkardım

amd nin oyun performansı güzel güncellik değince tamam soket eski olabilir ama iş görür serinlik değince fx8320-e işlemci güç tüketimi düşük olduğu için rahat bir serinlik elde edebilirim
ama yinede kararsızım açıkcası aklım karışmıyor değil bu kadar insan boş konuşuyor olamaz onun için 8350 ayarında fiyat performanstan ödün vermeyen işlemci önerilerine açığım

Core i5 3570K Soket 1155 3,4GHz 6MB Cache 22nm İşlemci bu işlemci nasıl beyler fiyatı uygun

Nostaljik bileşenlere bu merak neden? Bak yukarda güncel ve güçlü sistemler toplamışlar işte. Kullanım amacına ya da zevkine göre ufak tefek ayarlamalarla onlardan birini alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı