FX 8350 Sisteme ekran kartı önerileriniz nelerdir ?

O sisteme darboğaz yapacak tek Gpu'lu kart icat edilmedi kardeşim. Fiyatının neden düştüğünü bilmiyorum ama gördüğümde gerçekten şok oldum. Bu arada Amd'de markadan markaya bellek ve çekirdek hızları nVidia'ya kıyasla biraz fazla değişiklik gösteriyor. Ama sonuçta R9 290'dan bahsediyoruz değil mi? :)

O sisteme darboğaz yapacak tek Gpu'lu kart icat edilmedi kardeşim. Fiyatının neden düştüğünü bilmiyorum ama gördüğümde gerçekten şok oldum. Bu arada Amd'de markadan markaya bellek ve çekirdek hızları nVidia'ya kıyasla biraz fazla değişiklik gösteriyor. Ama sonuçta R9 290'dan bahsediyoruz değil mi? :)
Sonuçta R9 290 dan o fiyata başka markaları alan insanlarda var yoksa herkez 4gb 512mbit diye o kartı alırdı değil mi :p

Valla hocam. Bunu bir tek biz farketmiş olamayız. Yakında stokların eriyeceğini düşünüyorum. Bence vakit kaybetmeyin. Uzun bir süre bu fiyattan bulamayabilirsiniz.

Peki R9 290'da karar kıldım inşallah 290 hakkını verir diye ümit ediyorum :) Ekran kartını alırken yanına da bir Call of duty advanced warfare alırsam tadından yenmez diye düşünüyorum .

Çok teşekkür ederim burada münazara yaptık birde orada yapalım düşünceler aynı mı :) İyi aksamlar.

Birde aklıma takılan kasaya sığmama gibi bir durum olmaz değil mi ? Cooler master haf 912.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkür ederim burada münazara yaptık birde orada yapalım düşünceler aynı mı :) İyi Aksamlar.

Birde aklıma takılan kasaya sığmama gibi bir durum olmaz değil mi ?Cooler master haf 912.
Aldıktan sonra bu konu altında inceleme için 2-3 resim atar mısın kardeşim? Ben şahsen ses konusunda tereddüt ediyorum o kartta ama neticede özel tasarım sıkıntı çıkmıyabilir, çıkarsada cayma hakkını kullanırsın. :D
Cevaplarını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı