G PRO Superlight skatez değişimi sonrası garanti kapsamından çıkar mı?

jrayn

Hectopat
Merhaba, bende G PRO superlight var. Skatez olarak tiger takmıştım, skatez değişimi yaptığım için garanti dışına çıkmış mıdır? Bir de ben Amazon'dan aldım faturası PDF olarak var bende, garantiye gönderirken Amazon'dan aldıgım kişiye mi göndereceğim yoksa direkt servise mi garanti ile PDF iş yapar mı sadece faturası?

Skatez nedir bilmiyorum? Açıklarsanız yardımcı olmaya çalışayım. (googledan baktım) Ürünün bütünlüğünü bozan veya ksımen de olsa zarar veren bir eklenti midir?

Garantiye gönderirken direkt satıcı ile iletişime geçebileceğiniz gibi üretici veya ithalatçı ile de iletişime geçebilirsiniz. Sizin tercihinize bağlı. Üçünün de sorumluluğu var. Faturanın PDF veya farklı formatta olması önem arz etmez. Her türlü işlem yapabilirsiniz.​

skatez nedir bilmiyorum? Açıklarsanız yardımcı olmaya çalışayım. (Google'dan baktım) ürünün bütünlüğünü bozan veya ksımen de olsa zarar veren bir eklenti midir?

Garantiye gönderirken direkt satıcı ile iletişime geçebileceğiniz gibi üretici veya ithalatçı ile de iletişime geçebilirsiniz. Sizin tercihinize bağlı. Üçünün de sorumluluğu var. Faturanın PDF veya farklı formatta olması önem arz etmez. Her türlü işlem yapabilirsiniz.​

Merhaba skatez daha hızlı kaymasını sağlıyor işte bu farenin stok yani orijinal skatezini söküp başka takıyorsun. Mouseın altındaki beyaz şeyleri diyorum.

Merhaba skatez daha hızlı kaymasını sağlıyor işte bu farenin stok yani orijinal skatezini söküp başka takıyorsun. Mouseın altındaki beyaz şeyleri diyorum.​
Spesifik olarak skatezle ilgili bir somut olayla karşılaşmamıştım daha önce ancak genel anlamda şayet farenin bütünlüğünü bozan bir parça olarak değerlendirilirse garanti kapsamı dışında kalabilir. Bütünlüğünü bozmuyorsa tekrar eski skatezlerini taktığınızda anlaşılmıyorsa bütünlüğünü bozmamıştır ve garanti dışı da kalacağını düşünmüyorum.​

Yeni konular

Geri
Yukarı