TUF Gaming FX506HCB laptopa RAM'i kendimiz takarsak garanti kapsamından çıkar mı?

Musthackk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda ASUS TUF Gaming FX506HCB-HN144t modelinde bir laptop aldım. 8 GB RAM yetersiz geldiği için 16 yapacağım fakat kendim taksam garanti bozulur mu çünkü diğer türlü istanbula gitmesi gerekiyor ve 7-9 güne anca gelir dediler. Teknik desteğe soracaktım ama hafta sonu çalışmıyorlarmış. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yakın zamanda ASUS TUF Gaming FX506HCB-HN144t modelinde bir laptop aldım. 8 GB RAM yetersiz geldiği için 16 yapacağım fakat kendim taksam garanti bozulur mu çünkü diğer türlü istanbula gitmesi gerekiyor ve 7-9 güne anca gelir dediler. Teknik desteğe soracaktım ama hafta sonu çalışmıyorlarmış. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Asus'un Gaming modellerinde ram takviyesi garantiyi etkilemiyor hocam. Bende Rog-Strix var, bende yakın zamanda sipariş edip kendim takmayı düşünüyorum.

@Musthackk Bende de FX506HCB var arayıp sorduğumda düzgün bir şekilde takabilirseniz garanti kapsamından çıkmıyor demişlerdi ama içimde kuşku kalmasın diyorsanız arayıp öğrenebilirsiniz.

Geri
Yukarı