G PRO Superlight vs Razer Viper Ultimate

Bütçe
1500
Konuya ben de katılayım o zaman. DPI her şey demek değildiri zaten herkes en başından beri söylüyor o yüzden artık klasikleşmiş olduğu için söylemiyorum. IPS değeri önemli ve Razer 650, Logitech 400 IPS değerine sahip. Mouse Pad'e göre değişen bir durum mu bilmiyorum, şahsi kanaatim değişmemesi lazım. Logitech her çıkardığı mouse olduğu gibi buna da özellikle G240 diye belirtmiş. İvmelenme Razer'da daha yüksek (Razer 50G, Logitech 40G). Bu konuda mouse pad faktörü olduğunu düşünüyorum. Kullanım rahatlığı kullanıcıya göre değişir. O konuya yorum yapmak mümkün değil. Razer normal Click tuşlarını (sağ, sol) optik kullanırken, Logitech mekanik kullanıyor. Belki burada milisaniye cinsinden Razer daha önde olabilir. Ancak Rtings adlı karşılaştırma sitesi (ne kadar güvenilir bilemem) kablosuz 9ms vs kablolu 7ms tuşlama gecikmesi (her iki marka için) olduğunu söylemiş. Bu iki markanın başa baş olduğunu gösterir. Ancak ekosistem, aydınlatma (oyun içi animasyonlara uygunluk), markanın lüx algısı, teknik servislerinin gerçekten çok destek vermesi (hangi ürünü elimde olursa olsun -yazılım dahil- sorunu çözmeden veya cevap, yol aramadan desteği kesmiyorlar. Kız arkadaşımla yazıştığım gibi yazıştığım olmuştur.). Her konuyu göze aldığımda ben Razer diyorum. Önemli olarak MacOS kullanıyorsan Logitech al derim, çünkü Razer'in destek vermediğini duydum. MacOS'a sahip bilgisayarlara paramız yetmediği için deneyimlemedik.

Konuya ben de katılayım o zaman. DPI her şey demek değildiri zaten herkes en başından beri söylüyor o yüzden artık klasikleşmiş olduğu için söylemiyorum. IPS değeri önemli ve Razer 650, Logitech 400 IPS değerine sahip. Mouse Pad'e göre değişen bir durum mu bilmiyorum, şahsi kanaatim değişmemesi lazım. Logitech her çıkardığı mouse olduğu gibi buna da özellikle G240 diye belirtmiş. İvmelenme Razer'da daha yüksek (Razer 50G, Logitech 40G). Bu konuda mouse pad faktörü olduğunu düşünüyorum. Kullanım rahatlığı kullanıcıya göre değişir. O konuya yorum yapmak mümkün değil. Razer normal Click tuşlarını (sağ, sol) optik kullanırken, Logitech mekanik kullanıyor. Belki burada milisaniye cinsinden Razer daha önde olabilir. Ancak rtings adlı karşılaştırma sitesi (ne kadar güvenilir bilemem) kablosuz 9ms vs kablolu 7ms tuşlama gecikmesi (her iki marka için) olduğunu söylemiş. Bu iki markanın başa baş olduğunu gösterir. Ancak ekosistem, aydınlatma (oyun içi animasyonlara uygunluk), markanın lüx algısı, teknik servislerinin gerçekten çok destek vermesi (hangi ürünü elimde olursa olsun -yazılım dahil- sorunu çözmeden veya cevap, yol aramadan desteği kesmiyorlar. Kız arkadaşımla yazıştığım gibi yazıştığım olmuştur.). Her konuyu göze aldığımda ben Razer diyorum. Önemli olarak macOS kullanıyorsan Logitech al derim, çünkü Razer'in destek vermediğini duydum. MacOS'a sahip bilgisayarlara paramız yetmediği için deneyimlemedik.

Usta ne güzel anlatmışsın eline sağlık Discord var mı bazı sorularım olacak buradan konuşmak zor oluyorda.

Ürünün linkini bir atar mısınız? Kaç günde gelmesini bırak gelmeyebilir de.

Almadan önce ödeme sayfasına kadar gitmenizi öneririm. Denedim ve içime doğduğu gibi buraya gelmiyor.
123.jpg

Geri
Yukarı