G PRO Superlight vs Razer Viper Ultimate

Bütçe
1500
resim_2021-05-17_033423.png Bunu kastetmiştim. Siyah olan 1.450₺'ymiş burada. Dediğim daha ucuz yani o bakımdan söyledim. Siz renk olarak sevmişsiniz. Ayrıca renk dışında ucuzluk da var. Siyahı pahalı diye buna yöneldiniz zanettiğim için dedim. O yüzden siyah rengi attım.

Omron switchler biraz sert olsa da ses bakımından gayet güzel. Ama bence değiştirmenize ihtiyaç kalmaz. Zaten sesi yüksek ve click sesi mevcut. (Klavyedeki purple switchlerle aynı ses) Ayrıca optik switch. Gerek yok.

Eki Görüntüle 1026904 bunu kastetmiştim. Siyah olan 1.450₺'ymiş burada. Dediğim daha ucuz yani o bakımdan söyledim. Siz renk olarak sevmişsiniz. Ayrıca renk dışında ucuzluk da var. Siyahı pahalı diye buna yöneldiniz zanettiğim için dedim. O yüzden siyah rengi attım.

Omron Switch'ler biraz sert olsa da ses bakımından gayet güzel. Ama bence değiştirmenize ihtiyaç kalmaz. Zaten sesi yüksek ve Click sesi mevcut. (klavyedeki purple Switch'lerle aynı ses) ayrıca optik Switch. Gerek yok.

Bu mousu alıyorum o zaman bir de klavye alacağım onda da 2 k bütcem var ne önerirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı