G Pro vs G Pro X Superlight

djoguzhan55

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,G903 ve Rival 650 Mouselara sahibim ve yeni mouse bakınıyorum. Sahibinden'de G pro 1-1.5 arasına bulunurken G Pro x Superlight'a 2.5-3 hatta 3.5 istiyorlar bu ikisinin farkları nedir? Ben bayağı bi incelemedim ve göremedim. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gramaj farkı, sağ sol button farkı, batarya performansı, yapı kalitesi ve güncel olması.
SL daha iyi fakat 2'side fiyatlarını hak etmiyor. Kullanım amacınızı, el şeklinizi, tutuşunuzu ve mouse pad'inizi belirten bir konu açın farklı modeller konusunda yardımcı olalım.

Gramaj farkı, sağ sol button farkı, batarya performansı, yapı kalitesi ve güncel olması.
SL daha iyi fakat 2'side fiyatlarını hak etmiyor. Kullanım amacınızı, el şeklinizi, tutuşunuzu ve mouse pad'inizi belirten bir konu açın farklı modeller konusunda yardımcı olalım.

Rival 650 ile CS oynuyorum sanki elimi tam doldurmuyormuş hissi mevcut, tam istediğimi hissedemiyorum keza G903dede aynı şekil hissediyorum,hatta daha ince daha alacak kalıyor 903, QCK Prism medium mousepade sahibim aynı modelin xlside mevcut elimde ikisini de aktif kullanıyorum, palm grip tutuşuyla tutuyorum fareleri, elimi yatırıyorum üstüne yani.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-03-08 at 17.37.49.jpeg
    WhatsApp Image 2023-03-08 at 17.37.49.jpeg
    93,2 KB · Görüntüleme: 46
Avcunuzun tam içerisini doldurmak istiyorsanız şu 2 modeli önerebilirim :
Xtrfy MZ1 Wireless Mouse
Endgame Gear XM2we
2 ürününde incelemelerini izleyerek kendiniz karar verin derim, TR'de kolaylıkla bulabileceğiniz modellerdir. Genel olarak hem G PRO'dan hem de G PRO X SL'den daha iyi özelliklere sahipler.

Yeni konular

Geri
Yukarı