G.Skill 32 GB flare X5 siyah DDR5 6000MHz CL30 RAM alınır mı?

crax1905

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Bu ara kendim için bilgisayar toplamaya çalışıyorum. Ucuza gördüğüm ürünleri alıp yavaştan toplamaya başlayacağım.

GSKILL 32GB (2x16GB) Flare X5 Siyah DDR5 6000MHz CL30 1.35V Dual Kit Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da başlıkta da belirttiğim bu ürün iyi bir indirimde görünüyor.

Sistemimde Ryzen R5 7600 ve MSI MAG B650 Tomahawk Wi-Fi olacak. Anakart desteklenen RAM modelleri listesinde, Vatan Bilgisayar linkini paylaştığım model bulunmuyor. Bence çalıştırır ama yine de size sormak isterim. Sizce satın alayım mı?

Teşekkürler.

Bende ASUS TUF Gaming B650 Plus var, G.Skill 32 GB 2x16 flare X5 DDR5 6000MHz CL32 1.35v PC RAM aldım. Anakartın listesinde bunun kodu yok, G.Skill teknik servis o kodlar hikaye, her türlü çalışır dediysede çok uğraştım EXPO modda çalıştıramadım.
Bilgin olsun.

Bende ASUS TUF Gaming B650 Plus var, G.Skill 32 GB 2x16 flare X5 DDR5 6000MHz CL32 1.35v PC RAM aldım. Anakartın listesinde bunun kodu yok, G.Skill teknik servis o kodlar hikaye, her türlü çalışır dediysede çok uğraştım EXPO modda çalıştıramadım.
Bilgin olsun.

Hocam TUF serisi anakartla bu RAM'in uyumluluk problemi olduğunu ürün yorumlarında görmüştüm, galiba siz yazmışsınız. Ben MSI MAG B650 Tomahawk WiFi ile kullanmayı planlıyorum. Parçaları kampanya döneminde alacağım ve 6 ay da sürebilir 1 sene de sürebilir toplaması. Reddit'te Tomahawk WiFi ile çalıştıran insanların olduğunu okumuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı