G.Skill Trident Z Neo alınır mı?

Genelde 5600X ila 5900X arası işlemcili sistemler için, bu RAM'in 3600MHz'lisi alınıyor, konuya girerken Ryzen 3 3100 için israf diyecektim fakat 750 TL ne ya, maşallah.

Teşekkür ederim 😀😀 dün de r3 3100 ü 850 den 650 ye düşürüp aldım ve sıfırdan tek farkı birkaç ay kullanılmış olması ☺

Bunların 2X16 3200 MHz'liği ikinci RAM'lerim 😀 Milyonda bir denk gelen fabrika hatalı RAM denk gelmişti😔

Bunların 2X16 3200 MHz'liği ikinci RAM'lerim 😀 Milyonda bir denk gelen fabrika hatalı RAM denk gelmişti😔
Geçmiş olsun. İnşallah bize de öyle denk gelmez ☺
Ben de 2. el alışveriş yapıyorum artık. 0 mal almak şu an ki ekonomik gücümle çok zor.
Kesinlikle. Samimiyseniz gerçekten kullanıcı olarak alıyorsanız Allah gönlünüze göre veriyor zaten. Al-sat yapan insanlar olmasa biz kullanıcılar kendi aramızda orta yolu çok da güzel bulabiliyoruz aslında. Sıfır ürün almamıza gerek bile kalmıyor. Bir tavsiyem var, bir ürün alırken, bir satıcının müdavimi olmaya çalışın. Atıyorum bir ürün aldınız çok uygun ve sorunsuz bir ürün bu diyelim, devamlı aynı kişiyle alışveriş yapmaya devam edin gerekmedikçe başkalarından alışveriş yapmayın. Zamanla aranızda arkadaşlık oluyor ve daha da uygun fiyata verebiliyorlar sağolsunlar ☺

Yeni konular

Geri
Yukarı