G-Skill ve Cougar Klavyeler Nasıldır?

Valla benim daha önce bir yaşadığım sıkıntı olmadı ama bildiğim kadarıyla PTT ile siz ödeyerek yolluyorsunuz. Genel olarak ağırlığına göre değişken göstermekle birlikte ortalama 30 - 80TL arasında bir ödemeyle yolluyorsunuz. Mekanik klavyedir sonuçta en fazla ne olabilir ki diyorsan al gitsin :)
G.skıll ın türkiyede bazı bilgisayar parça satıslarıs varmış. Türkiyede yaparlarmı acaba

G.skıll ın türkiyede bazı bilgisayar parça satıslarıs varmış. Türkiyede yaparlarmı acaba
Çok az marka dışında yurtdışından alınana ürünlere Global garanti imkanı sunulmuyor. Parasıyla yaptırırım diyorsan zaten kargo ücreti kadar ücret gene ödeyeceksin. Klavyede bunlara bu kadar takmanın anlamı yok ama.

Çok az marka dışında yurtdışından alınana ürünlere Global garanti imkanı sunulmuyor. Parasıyla yaptırırım diyorsan zaten kargo ücreti kadar ücret gene ödeyeceksin. Klavyede bunlara bu kadar takmanın anlamı yok ama.
Klavyeyi gözüme kestirdim :) almayı düşünüyorum o yüzden şimdiden araştırmasını yapayım dedim. Zaten bozulacağını düşünmuyorum. 30 tl de fark var kahverengi ile kırmızı arasındakı fıyat farkı. Hem oyun hem günlük kullanıma gider mı red switch

Klavyeyi gözüme kestirdim :) almayı düşünüyorum o yüzden şimdiden araştırmasını yapayım dedim. Zaten bozulacağını düşünmuyorum. 30 tl de fark var kahverengi ile kırmızı arasındakı fıyat farkı. Hem oyun hem günlük kullanıma gider mı red switch
Red kullanıyorum ben. Hocam yanlış anlamada bu mekanik klavye switchleri atomu parçalamak kadar önemli bir olay değil yani Brown switch de Red switch de alsan kullandıracak kendisini. Membran klavyeye oranla biraz daha tok bir hissi var sadece. Teknik özelliklere girmiyorum orada bariz farklılıklar tabi ki de.

arkadaşlar bu klavyede kupon indirimi varmış black friday + kupon indirimi ile dahada uygun fiyata alabilir miyiz? amazon hakkında tecrübeli birisi aydınlatsa :)

edit: g.skill marka olan sorduğum

şuan baktım 102 dolara veriyor amazon hediye kartı vermiş galiba bana sizce alınabilir mi 395 tl ye geliyor. black friday ı beklemeliyim. 35 dolar indirimimle beraber black friday indirimimde olur mu acaba

şu şekilde ödemeyi yaptım dostum ben.100 dolarlık gift kart alırsan 10 dolarda ayrıca hediye veriliyor. 45 dolarlık indirim gibi bir bakıma. (12 dolarlık bi kuponum daha vardı)
Order Summary

Item(s) Subtotal:
$137.44
Shipping & Handling:
$14.44
Your Coupon Savings:
-$35.00
Total before tax:
$116.88
Estimated tax to be collected:
$0.00
Import Fees Deposit
$27.34
Gift Card Amount:
-$122.52
Grand Total:
$21.70

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı