G-Skill ve Cougar Klavyeler Nasıldır?

İki markada kendilerini kanıtlamış ve üst düzey sayılabilecek markalar. G.Skill Türkiye de azda olsa mevcut ama Couger ülkemizde yok. Bu fiyatlara Türkiye'den klavyeler alınabiliyor o yüzden çokta ekonomik bir çözüm değil. 11 Kasım'da fiyatları ne olur bilemem ama dolar kuru 3.9ları zorladığı şu günlerde yurtdışından alışveriş yapmak oldukça güçleşti.

şuan baktım 102 dolara veriyor amazon hediye kartı vermiş galiba bana sizce alınabilir mi 395 tl ye geliyor. black friday ı beklemeliyim. 35 dolar indirimimle beraber black friday indirimimde olur mu acaba

Son düzenleme:
şuan baktım 102 dolara veriyor amazon hediye kartı vermiş galiba bana sizce alınabilir mi 395 tl ye geliyor. black friday ı beklemeliyim. 35 dolar indirimimle beraber black friday indirimimde olur mu acaba
Amazon'a giriş yapıp adresinizi Türkiye olarak güncelleyin. Aksi taktirde ek ödemeni gereken "Shipping & Import Fees Deposit to Turkey Details" kısmını göremezsiniz. Kısacası bahsettiğiniz ürün "Price: $137.44 + $41.78 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey Details" olarak görünüyor. 35 dolar düşmüş hali bile 144 dolar civarında olacaktır. 55oTL'ye her türlü Türkiye'den o ayarlarda klavye alabilirsiniz. Amazon.de' den bakmayı deneyin birde orada kargo ücreti alınmıyor ülkemiz için. En azından 29.99 Euro üzeri alışverişler için.

O zaman alınabilir ürünler, olayın başına dönecek olursak. Garantisinin 1 yıl Amazon tarafından sağlanacağını unutmayın.
garanti işini nasıl yapıyorlar. detay biliyormusunuz? yada bir link var ise atarsanız inceleyim.

birde oyun için kahverengi switch mi önerirsiniz kırmızımı ? farkı varmı ikisinin. şuan bende zarlı klavye var hangisine alışmam kolay olur. ve günlük kullanımla beraber oyun için hangisi daha kullanışlı

garanti işini nasıl yapıyorlar. detay biliyormusunuz? yada bir link var ise atarsanız inceleyim.

birde oyun için kahverengi switch mi önerirsiniz kırmızımı ? farkı varmı ikisinin. şuan bende zarlı klavye var hangisine alışmam kolay olur. ve günlük kullanımla beraber oyun için hangisi daha kullanışlı
Dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım mekanik klavye switchlerini;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim kişisel tavsiyem kırmızıdır bu arada..

Dilim döndüğünce anlatmaya çalıştım mekanik klavye switchlerini;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim kişisel tavsiyem kırmızıdır bu arada..
güzel olmuş elinize sağlık. ben g.skill klavye alırsam garanti için sorun yaşarmıyım . yani amazon a karşı ödemeli kargolama ile mi göndermem gerekir detay biliyor musunuz? amazonda şuan black fridayden dolayı ucuzlamış o klavyede almayı düşünüyorum.

güzel olmuş elinize sağlık. ben g.skill klavye alırsam garanti için sorun yaşarmıyım . yani amazon a karşı ödemeli kargolama ile mi göndermem gerekir detay biliyor musunuz? amazonda şuan black fridayden dolayı ucuzlamış o klavyede almayı düşünüyorum.
Valla benim daha önce bir yaşadığım sıkıntı olmadı ama bildiğim kadarıyla PTT ile siz ödeyerek yolluyorsunuz. Genel olarak ağırlığına göre değişken göstermekle birlikte ortalama 30 - 80TL arasında bir ödemeyle yolluyorsunuz. Mekanik klavyedir sonuçta en fazla ne olabilir ki diyorsan al gitsin :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı