G-Sync monitör önerisi

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Donanım sorumlusu
Merhaba arkadaşlar G-Sync bir monitör almak istiyorum. Şu anda kullanmış olduğum MSI V248 serisi olan 24Inc FHD 60Hertz 1 ms bir monitör ve Rust falan oynar iken takılmalar olduğunu görmekteyim ve rahatsızlık vermekte. Sistemim geri kalan bileşenleri aşağıdadır.
Fiyat bütçem Max 2000TL belki yükselebilir önerilerinize açığım.

• AMD Ryzen 5 3600.
  • Corsair Vengeance LPX 16 GB DDR4 3200 MHz.
  • MSI X470 GAMING Plus AM4.
  • MSI GeForce GTX 1650 Gaming X 4G 4 GB.
  • Kingston A2000 500GB PCI-e NVMe SSD SA2000M8/500G.
  • 250GB WD Blue harddisk.
  • 120GB Kingston SSD.
  • High Power 750W 80+ Gold.
Not: Storemi için 250GB harddisk ve 120GB SSD kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Freesync (Adaptive Sync) uyumlu monitörlerde de artık G-Sync açılabiliyor. Dolayısıyla illaki G-Sync uyumlu gelecek diye bir takıntınız olmasın. Önerilerim aşağıdadır:

FreeSync (Adaptive Sync) uyumlu monitörlerde de artık G-Sync açılabiliyor. Dolayısıyla illaki G-Sync uyumlu gelecek diye bir takıntınız olmasın. Önerilerim aşağıdadır:

Düz ayaklı monitörleri bir türlü sevemiyorum çok gereksiz bir alan kaplıyormuş gibi geliyor, ayakları yanlara doğru kıvrımlı olan monitörler daha kullanışlı geliyor

Düz ayaklı monitörleri bir türlü sevemiyorum çok gereksiz bir alan kaplıyormuş gibi geliyor, ayakları yanlara doğru kıvrımlı olan monitörler daha kullanışlı geliyor.
Bende de tam tersi :) Düz ayaklılar arasında boşluk olmadığı için daha sağlam hissettiriyor bana. Yana doğru açılan tasarımda ayaklar ince olduğu için ağırlığı taşımak için iyice yana açılmaları gerekiyor ve bu onları aslında daha geniş yapıyor. Üstelik düz ayaklı monitörlerin tabanları kare gibi olduğu için kablo yönetimi için de ideal.

Freesync (Adaptive Sync) uyumlu monitörlerde de artık G-Sync açılabiliyor. Dolayısıyla illaki G-Sync uyumlu gelecek diye bir takıntınız olmasın. Önerilerim aşağıdadır:
Öncelik ile cevabın için teşekkür ederim. Peki 27 inç bir monitör önermeni istesem yine yardımcı olur musun bu 2 monitörünü değerlendireceğim.
Attığın monitörleri inceledim beni kararsız kıldın. :D Şöyle söylemeliyim ikiside çok güzel monitör hiç bir farkları yok neredeyse marka dışında :D pivot özelliği, İPS olup 1 ms olması 144hz olmas çerçeve incelikleri hepsi epey güzel özellikler sunuyor. Ayırt edici bir özellik var mıdır sizce hangisi daha iyidir.?

Merhaba arkadaşlar G-Sync bir monitör almak istiyorum. Şu anda kullanmış olduğum ASUS V248 serisi olan 24Inc FHD 60Hertz 1 ms bir monitör ve Rust falan oynar iken takılmalar olduğunu görmekteyim ve rahatsızlık vermekte. Sistemim geri kalan bileşenleri aşağıdadır.
Fiyat bütçem Max 2000TL belki yükselebilir önerilerinize açığım.

• AMD Ryzen 5 3600.
  • Corsair Vengeance LPX 16 GB DDR4 3200 MHz.
  • MSI X470 GAMING Plus AM4.
  • MSI GeForce GTX 1650 Gaming X 4G 4 GB.
  • Kingston A2000 500GB PCI-e NVMe SSD SA2000M8/500G.
  • 250GB WD Blue harddisk.
  • 120GB Kingston SSD.
  • High Power 750W 80+ Gold.
Not: Storemi için 250GB harddisk ve 120GB SSD kullanıyorum.
https://www.hepsiburada.com/lg-27gl...s-monitor-p-HBV00000T4V8P?magaza=Gamers_Arena şu anda aklım da biraz bu yer edindi gibi var mı daha güzel tavsiye verebilecek arkadaşlar

Yeni konular

Geri
Yukarı