G102 vs Rival 100 vs Corsair Harpoon

3'ü arasından en iyi sensöre sahip olan model G102. Corsair Harpoon da iyi bir model. Eğer G102 eline güzel oturduysa farklı bir model aramana gerek yok. G102 her şeyiyle iyi bir model.
G102'nin malzeme kalitesini beğenmedim. 2 tane elime geçti. 2 tanesinde de küçük sıkıntılar gördüm. Eğer Harpoon modelini elime alma şansım olursa kararımı vereceğim. Bu arada Corsair Harpoon kullanan arkadaşlara bir sorum var. Farenin tekerleği nasıl?

G102'nin malzeme kalitesini beğenmedim. 2 tane elime geçti. 2 tanesinde de küçük sıkıntılar gördüm. Eğer Harpoon modelini elime alma şansım olursa kararımı vereceğim. Bu arada Corsair Harpoon kullanan arkadaşlara bir sorum var. Farenin tekerleği nasıl?
Tekerleği pek kullanmıyorum fakat tekeri ile sorun yaşamadım.

Rival serisinden X00 model mouse önermem, X10 modellerine bakın derim.
Rival 100'ü seçeneklerimden kaldırdım. 110'a da param yetmediğinden sadece 2 seçenek kaldı.
Tekerleği pek kullanmıyorum fakat tekeri ile sorun yaşamadım.
Yoğun şekilde kullanmam gerektiğinden tekerleğinin sertliği benim için önemli. Çok ses çıkartıyor mu?
Sensöre takılmana pek gerek yok zaten. İkisi de yeterli düzeyde. Harpoon tercih edilebilir o halde.
Şu an tercihim o yönde.

Cooler Master Master Mouse S modeline denk geldim, beğendim. Corsair Harpoon mu Cooler Master Master Mouse S mi almalıyım?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı