G2A Weekly Sale İndirimleri

g2a konusunda bilgisizim.
gift olayı sözkonusu bu sitede. oyun hediyeyi sadece türkiye arasında yollanabiliyor diye hatırlıyorum, steam'in yaptığı son düzenlemede.
bir sorun çıkmasın? steam'in hesap kapatması facia olur kendi adıma, çekindim doğrusu...

G2A'dan alınan kodlarla mağdur olmuş bayağı bir arkadaş çıktı son zamanlarda, bence sürekli reklamını yapmak çok doğru değil... Neticesinde bu işin meşru dağıtım ortamı değiller, aldığın kodun banlanmaması tamamen şans ve işlerini ne kadar doğru yapabildiklerine bağlı...

g2a konusunda bilgisizim.
gift olayı sözkonusu bu sitede. oyun hediyeyi sadece türkiye arasında yollanabiliyor diye hatırlıyorum, steam'in yaptığı son düzenlemede.
bir sorun çıkmasın? steam'in hesap kapatması facia olur kendi adıma, çekindim doğrusu...

Kısıtlama Türkiye'den yurtdışına hediye yollanırsa geçerli, yurtdışından Türkiye'ye hediye yollanınca sorun çıkarmıyor.

G2A, G2A Shield ve G2A Goldmine nedir? | Technopat Sosyal

@kutuk000

Neyi nasıl alıcağınızı bilirseniz , riski yoktur. Ben de hediye sistemini tercih etmiyorum genelde ama sadece uğraşmamak için. Gift olmadan da satan insanlar var. @demigod
Risk vardır, risk yoktur diyebilmen için sana oyunu satan adamın yayımcı şirketle işbirliği içinde olması lazım ki oyunun başına bir şey geldiğinde sadece seni avutmak için yeni bir key vermesin. Onu da dua et ki versin :D

Bu arada weekly sale için bu başlık, G2A'nın kendisinden olan alımlar için. @demigod .Artık G2A'nın da sizi 15 dolarlık oyun için kandırıcağını düşünüyorsanız, evden dışarı çıkmayın derim.

Bu arada weekly sale için bu başlık, G2A'nın kendisinden olan alımlar için. @demigod .Artık G2A'nın da sizi 15 dolarlık oyun için kandırıcağını düşünüyorsanız, evden dışarı çıkmayın derim.
Kandırmayla alakası yok, bayağı safsın. Gez bakalım forumu şöyle bir. Ubisoft banlamış binlerce oyun anahtarını. Ayıp etmişler G2A gibi bir yere o zaman. Muhtemelen paylaştığın Far Cry 4 kampanyasının keyleri de çoktan banlanmıştır.
Bir şey söylemeye çalışan adama kulak asmıyorsunuz kulak...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı