G2A Windows 8.1 Alıp 10'a Yükseltme

deirseir

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba G2A'dan Windows 8.1 alıp Windows 10'a yükseltmek istiyorum. İnternetten okudumda Embedded versiyonun keyini yollayanlar varmış. Hiç oradan alan oldu mu, sorun, sıkıntı çıktı mı ? Aldıktan sorna Windows 10'a rezerve yapıtracam.
Teşekkürler.

Alacak ama 29 temmuda gelecekmi?

Ayrıca ben 8.1 Embedded versiyonunu kullanıyorum ama rezerve ikonu gelmedi sağ alt köşede ?

Merhaba G2A'dan Windows 8.1 alıp Windows 10'a yükseltmek istiyorum. İnternetten okudumda Embedded versiyonun keyini yollayanlar varmış. Hiç oradan alan oldu mu, sorun, sıkıntı çıktı mı ? Aldıktan sorna Windows 10'a rezerve yapıtracam.
Teşekkürler.
Slm. arkadaşım ben Microsoft Windows 8.1 Professional 32/64 Bit OEM CD-KEY GLOBAL - Buy cheap - G2A.COM bunu aldım hiç sıkıntı yok.Microsoft (444 67 87) nolu telefon ile görüştüm ürün anahtarını doğrulattırdım orijinal ürüne sahipsiniz yanıtını verdiler. Ama sen istersen şunu Microsoft Windows 8.1 Professional 32/64 Bit CD-KEY GLOBAL - G2A.COM Marketplace al. bu retial olan cd key oem değil bende sonradan gördüm ama almış bulundum. Bunu alırsan farklı bilgisayarlara kurabilirsin. Kolay gelsin..

Slm. arkadaşım ben Microsoft Windows 8.1 Professional 32/64 Bit OEM CD-KEY GLOBAL - Buy cheap - G2A.COM bunu aldım hiç sıkıntı yok.Microsoft (444 67 87) nolu telefon ile görüştüm ürün anahtarını doğrulattırdım orijinal ürüne sahipsiniz yanıtını verdiler. Ama sen istersen şunu Microsoft Windows 8.1 Professional 32/64 Bit CD-KEY GLOBAL - G2A.COM Marketplace al. bu retial olan cd key oem değil bende sonradan gördüm ama almış bulundum. Bunu alırsan farklı bilgisayarlara kurabilirsin. Kolay gelsin..

2. olan çok pahalı ya :D Anakartım yeni başka bilgisayarda kullanmama gerek kalmıyacak yani. OEM alsam pek sıkıntı olmaz benim için.(y)(y)

Embedded için sunulacak. DreamSpark bölümünde çalışmıyorsanız böyle bir şey söyleyemezsiniz. Daha açıklama bile yok.

Embedded için sunulacak. DreamSpark bölümünde çalışmıyorsanız böyle bir şey söyleyemezsiniz. Daha açıklama bile yok.
Microsoft Türkiye yönetici verdiği röportaj Embedded ve Enterprise ürümlerinin kurumlarla özel anlaşmaları olduğunu, bundan dolayı direkt olarak yükseltilmeyeceklerini söyledi. Kurumlar ile kendi anlaşmaları çerçevesinde yükseltmeler gerçekleşecek.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı