G2'deki Düşürme Laneti

brk35

Kilopat
Makaleler
1
Bugüne kadar karşılaştığım G2 kullanan herkes telefonunu çok fazla düşürüyor.:D Ben de dahil. Acaba bunun nedeni ne? G2 kullanıpta düşürmeyen biri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gördüğüm 5 kişi de düşürdü ve ekranını kırdı. Lanet konusunda haklı olabilirsin. Gördüğüm derken okuldan arkadaşlarım.

Sizinki yine iyi. Benim telefonum S3 Mini. Yere düşünce veya sert bir darbe aldığında kafayı buluyor.:D Hafıza kartını okumuyor.:D
Bizim olayımız çok sıra dışı. Her gün biri G2 kırıyor, çatlatıyor, 3. kattan düşürüyor, yola düşürüyor. Neden G2? G2 çok sattı diye lanetlediler mi?:D

Ben şanslıyım herhalde 5 kere yaklaşık 1.5 metreden taşa düşürdüm ve tek çizik bile yok. Yaklaşık 1 sene oldu hala hatasını görmedim. Ben baya şanslıyım demek ki. :D

Ben şanslıyım heralde 5 kere yaklaşık 1.5 metreden taşa düşürdüm ve tek çizik bile yok. Yaklaşık 1 sene oldu hala hatasını görmedim. Ben baya şanslıyım demekki. :D
Son yorumumda ben de böyle gülücükler saçıyordum. Şuan karşımda kırık bir G2 var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı