G3 ısınma sorunu

mustafaerem38

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben G3 telefon alalı 1 ay felan oluyor. 5.0 yüklüydü ve internetten aldım. Fonotel garantiliydi. 5.0 yüklüydü içinde. Ürün ürün de hemen ısınıyor. İnternette 5-10 dakika hissedilebilir sıcaklık oluyor ve bakmaya devam ederseniz ısı bayağı artıyor. Oyunlarda açar açmaz ısınma başlıyor. 5 dakika içinde bayağı ısınıyor. Servise yolladım, "bir sorun yok" diye geri yolladılar ama bazı forumlarda sordum, GTA San. oynayıp hiç ısınmadığını bile söyleyen var. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
G3 telefonların ortak sorunlarından bir tanesi ısınma sorunudur ve ne yazık ki bunu normal bir durum olarak nitelendiriyorlar. Genelde kuvvetli oyunlar oynandığında, uzun süreli video izlendiğinde ve şarj olurken kullanıldığında bu sorun ortaya çıkıyor. Bu sorunu çözmek için arka planda çalışan uygulamaları kapatmanız gerekecektir.
Ayarlar > Genel > Uygulamalar'a gelin ve işinizin bittiği uygulamayı seçip, otomatik senkronizasyonu kapatın. Ekran parlaklığınızı azaltın. Bu sayede telefon ekranı aydınlatmak için daha az güç harcamış olacaktır. "Cihazımın ısısını engellemek için plastik koruma kılıfı almalıyım" düşüncesini varsa eğer unutun. Bu cihazın ısısının dağılmasını engeller ve daha çok ısınmasını sağlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı