G300S alınır mı?

Merhaba arkadaşlar, Rampage howl SMX-R50 model mouse mevcut ama orta tuşu arızalandı. Aşağıya doğru kaymada problem var. Yeni mouse almak istiyorum fazla oyun oynamam ama arada oynarım diye bunu düşündüm. 100-150 TL arası başka öneriniz var mı? Yoksa bu mouse hala alınır mı?

Amazon'da 12TL fazla çiçek sepeti'ne göre ama kargo kanser ediyor. Amazon Prime ile yarın elimde olacak.

G300s 6 ay kullandım bir süre sonra çift tık problemi kapak çıkması gibi problem ortaya çıkıyor ergonomik kullanışlı sensörüde iyi sayılır yüzeylerde vs çok dert edilmezse alınabilir.

Hocam ben kullandım 2-3 ay kadar bir sorun göremedim.

Essential yerine G203 alınır. Reddit'e bakın yeter zaten, kesinlikle alınacak bir mouse değil kendisi. 2013'te çıktığını da not edeyim şuraya.

Essential yerine G203 alınır. Reddit'e bakın yeter zaten, kesinlikle alınacak bir mouse değil kendisi. 2013'te çıktığını da not edeyim şuraya.

G203 kalitesiz sensöre sahip. G102 bile daha iyi sensör konusunda.

Cahilliğiniz beni benden alıyor hocam, aynı fare ikisi de 😂

Değiller, sökülmüş hallerinin fotoğraflarından bile belli sensörleri.

Değiller, sökülmüş hallerinin fotoğraflarından bile belli sensörleri.

Laf anlatılmıyor gerçekten, konuyu okuduğuna emin misin?

Bu ise G102 Prodigy ve G203 Lightsync karşılaştırması, soldaki G102 Prodigy, sağdaki G203 Lightsync. Bu arada dipnot geçeyim, G203 ve G102 aynı Mouse'lar. Tek farkları G102 Avrupa, G203 Asya ismi ama Lightsync ve Prodigy aynı mouse değiller!

Konu sahibinin kendi mesajı bu 😊

Laf anlatılmıyor gerçekten, konuyu okuduğuna emin misin?

bu ise G102 Prodigy ve G203 Lightsync karşılaştırması, soldaki G102 Prodigy, sağdaki G203 Lightsync. Bu arada dipnot geçeyim, G203 ve G102 aynı Mouse'lar. Tek farkları G102 Avrupa, G203 Asya ismi ama Lightsync ve Prodigy aynı mouse değiller!

Konu sahibinin kendi mesajı bu 😊

2 Mouse'de birbirinden kötü, G203 G102'den daha kötü ben bunu diyorum.

Geri
Yukarı