G3258 İşlemciyi Önerir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aradığın bütün cevaplar bu videoda var. Benim şahsi görüşüm bu saatten sonra 2 çekirdek bir işlemci almam. He topladığın bir ofis bilgisayarıdır o başka. Yada ben alayım beni 2 sene idare etsin dersen oda senin tercihin.

Kolay gelsin.

G3258 şuan 230 TL. Yanına birde sogutucu almanız gerekiyor, bugün iş gören bir sogutucu 100 TL. Toplamda 330 TL ediyor. Zaten İ3 4160, 350 Liraya satılıyor. Şimdi neresi f\p bu işlemcinin ? Şu saatten sonra özellikle dolar bu halde iken alınmaması gereken bir işlemci.

azz nin de dedigi gibi 230tl ye aldıgın bir işlemciyi en az 100-150 tl lık bır sogutucu ıle stabıl hale getırmen gerekıyor ayrıca sunuda belirtiyim overclock konusunda işlemci yük altında uzun ömürlü olmaz 5 senelık kullanacagın bir işlemcinin ömrünü kısaltma derim ;)

Her G3258 de istenilen frekansa çıkamıyor. Bir de orası var işin ama kimse bunu söylemiyor alacak insanlara.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı