G3258 Sistemde GTA 5 Takılma

Soru devam etseydi haklı olabilirdin ama şuanda problem yok dolayısıyla da hüsran da yok.
Bende biliyorum i7 4790K almayı ancak 1100tl, g3258 200tl. Bende alıp denemeye karar verdim memnun kalmasaydım satıp 4790K alacaktım. Şuana kadar problem yok hatta beklentimin ötesine geçti, rahat rahat 5ghz overclokları denedim korkmadan, i7 4690K yı nasıl deneme tahtası yapabilirdim ki? Bu işlemciyle shadow of murder'ı 1080p ultra ayarlarda 80fps de oynuyorum daha ne diyeyim.
i5 yeterli zaten, i7'ye 1000 lira bayılmana gerek yok. Oyunlarda ekran kartı önemlidir işlemci i5 yeterli K ibaresi olmasına bile gerek yok. i5 üstü Render vesaire yapmayacaksan yada SLI, Crossfire tamamen gereksiz masraftır.

G3258 dediğin işlemci çift çekirdek ama oynadığın oyun 4 . Oyun zaten 4 altı çekirdekteki işlemcilere kilitli ondan dolayı. O sistemi toplayacağına AMD A10-7850k toplayaydın ya bak benim sistemim amd 7850k FullHd de high ayarlarda 40 45 fps nin altına düşmüyo ayrıyeten ekran kartım yok sistem overclocklu.
Sistem maliyeti ise 1700-1800 civarı yani

İşlemci'den olacağını zannetmiyorum. G3258'e sahip kişiler GTA 5'i çok rahatlıkla oynayabiliyor. Donanımsal veya yazılımsal problem olabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı