G4 vs iPhone 6

TeknoManyak

Hectopat
Daha fazla  
G4 mü yoksa Iphone 6 mı daha iyidir ?

1-Hangisinin şarjı daha uzun gidiyor ?
2-Kamera konusunda hangisi daha iyi ?
3-Hangisi daha uzun idare eder ?
4-Hangisi daha performanslı ?

Bence g4 cunku iphone de dosya indirmek felan sıkıntı oluyo g4 un sarji daha uzun gidiyodur kamera hemen hemen esittir belki g4 bi tik onde ancak iphone 6 daha uzun sureli olur

Dostum iPhone 6 almanı tercih ederim , ama saydığın özellikler bakımından G4 biraz önde gibi ,yalnız G4'ü masaya koyması var , iPhone 6'yı masaya koyması var , bunu da düşünmelisin.:cool:

Dostum iPhone 6 almanı tercih ederim , ama saydığın özellikler bakımından G4 biraz önde gibi ,yalnız G4'ü masaya koyması var , iPhone 6'yı masaya koyması var , bunu da düşünmelisin.:cool:
E tamam da G4'de deri kapak var, kıvrık ekran var. Bu da şekil değil mi yahu :)

Şimdi ikisi de iyi cihazlar. Sen sadece iOs'mu istiyorsun? Android mi? Buna karar verdiğin zaman, sorunun cevabını bulmuş oluyorsun.

3. sorunun cevabının iphone olduğunu düşünüyorum. Dördüncü soruda ortada sanki zaman geçtikçe iphone öne çıkacaktır bence bu seçenekte de. G4'ün kamerasının gayet iyi olduğunu biliyorum iphone hakkında bi fikrim yok. Şarj konusunda da ikisinin de çok iyi olmadığı söyleniyor. Ben s6 öneririm.

1-) LG G4
2-) Ben şahsen iPhone 6 diyorum.
3-) Kesinlikle iPhone 6. Çünkü güncelleme olsun, kullanıldığı malzeme olsun götürür baya.
4-)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı