S6 vs G4 veya iPhone 6?

S6, G4, İphone 6 arasından hangisi seçilmeli?

• S6

Oy: 8 32,0%
  • LG G4

Oy: 6 24,0%
  • İphone 6

Oy: 11 44,0%

• Oy verenlerin toplamı
    25
S6'nın fiyatı Vatan Bilgisayar da 1.999 TL güvenilir ve en ucuz orası. iPhone 6'nın fiyatı daha fazla düşmez. Düşse bile 2.350 de kalır.

Vatan' da İphone 6 2500 iken S6 2000 arada 500 ₺ fazla verilecek bir fark yok. 1-1,5 hafta bekleyeceğim. Düşmezse büyük ihtimalle S6 alacağım.

Hocam öncelikle senin platform seçimini tamamlamış olman gerekiyor android mi kullanmak istiyorsun ios mu kararlaştırıp yazmalısın bu tamamen tercih meselesi daha özgür bir telefon istiyorsan android tercih et yoksa ios u tercih etmelisin.

Hocam öncelikle senin platform seçimini tamamlamış olman gerekiyor android mi kullanmak istiyorsun ios mu kararlaştırıp yazmalısın bu tamamen tercih meselesi daha özgür bir telefon istiyorsan android tercih et yoksa ios u tercih etmelisin.
Aslında İphone 6 almak istiyordum. Ancak biraz araştırınca S6 ile aralarında pek bir farkın olmadığını gördüm. (S6 daha iyi gözüküyor ancak android telefonların çoğu 1,5-2 sene sonra çöküş dönemine giriyor.) Aralarındaki fark 500 ₺ etmediği için S6 almaya karar verdim. 5S' ide hem boyutu küçük olduğundan hem de 6 ile olan farkından dolayı eledim. Sonuç olarak 1-2 hafta içinde S6 alacağım gibi gözüküyor. Ancak İphone 6' nın fiyatı bir kampanya yada indirimle düşerse onu alacağım.

Aldıysanız hayırlısı olsun. Ben S6 kullanıyorum, kız arkadaşım da iPhone 6. Açıkçası ilk mesajınızda aradığınız dayanıklılık olayının son noktası S6 diyebilirim. Metal bir kasa yapmışlar mübarek kaya gibi, kaç kere düştü, kaydı bilmem ne oldu bana mısın demiyor, Allah korusun ne bir ekranı çizildi, ne bir kasası yamuldu. Kısacası S6 taş gibi cihaz. Fakat oyundur, müziktir, kullanımdır şudur budur derseniz kısacası kasanın içindeki her şey için kesinlikle ama kesinlikle iPhone 6 derim. Affetmez bu konuda. Bana göre bu saatten sonra Android telefonlara çok yüksek paralar ödemek de mantıklı değil zira donanımlar her ne kadar üst düzey olsa da Android açık açık söylüyorum artık bekleneni veremiyor. Bu konuda detayları dilerseniz uzun uzun konuşuruz, neden bir Android kullanıcısı olarak böyle düşündüğümü tutarlı sebeplerle açıklarım ancak siz yine de uzun lafın kısası, sağlamlık olarak S6'yı bunun dışında kalan performansa dair her şey için ise iPhone 6'yı tercih edin derim.

Saygılarımla.

Bunun bende farkındayım ancak S6 ile aralarındaki farkın 500₺ olduğunu düşünmüyorum. İkiside 1 günü çıkartabilir. S6' nın minimum 2 sene dayanabileceğini düşünüyorum. Zaten güncellemeyide uzun süre alacaktır. Bugün yada yarın S6 alacağım. Yardım eden herkese teşekkürler.

Aldıysanız hayırlısı olsun. Ben S6 kullanıyorum, kız arkadaşım da iPhone 6. Açıkçası ilk mesajınızda aradığınız dayanıklılık olayının son noktası S6 diyebilirim. Metal bir kasa yapmışlar mübarek kaya gibi, kaç kere düştü, kaydı bilmem ne oldu bana mısın demiyor, Allah korusun ne bir ekranı çizildi, ne bir kasası yamuldu. Kısacası S6 taş gibi cihaz. Fakat oyundur, müziktir, kullanımdır şudur budur derseniz kısacası kasanın içindeki her şey için kesinlikle ama kesinlikle iPhone 6 derim. Affetmez bu konuda. Bana göre bu saatten sonra Android telefonlara çok yüksek paralar ödemek de mantıklı değil zira donanımlar her ne kadar üst düzey olsa da Android açık açık söylüyorum artık bekleneni veremiyor. Bu konuda detayları dilerseniz uzun uzun konuşuruz, neden bir Android kullanıcısı olarak böyle düşündüğümü tutarlı sebeplerle açıklarım ancak siz yine de uzun lafın kısası, sağlamlık olarak S6'yı bunun dışında kalan performansa dair her şey için ise iPhone 6'yı tercih edin derim.

Saygılarımla.
Şu an Iphone 6 alma şansım var. Peki Iphone 6' da herhangi bir şarj sorunu oluyor mu? Yani 1 günü çıkarması gerekiyor alacağım telefonun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı