G4 vs Z3?

Kardeşim daha bugün G4 sipariş verdim kişisel tercihimdir fakat Sony tasarımı pek hoşuma gitmiyor. LG daha hoş gibi ve iki cihaz da seni üzmez tarzına göre al derim. :)

Z3 için tek artı yön verdiği ekran süresi, G4 sizi bu yönde biraz yarı yolda bırakabilir. Diğer her yönden bakacak olursak G4 kesinlikle daha iyi bir cihaz olduğu kesin, ve fiyatına göre alınabilecek en iyi tepe model konumunda.

Sony'nin sensör boyutu 1/2.3, LG G4 ise 1/2.61. Sony'nin kamerası daha iyi olması lazım. Z3+ suya karşı dayanıklıydı Z3'te sanırım suya karşı dayanıklı. Üzerine yanlışlıkla su, çay dökülse bir şey olmaz. Z3+'da şarj süresi 1,5-2 gün sürüyordu Z3'te nasıl tam bilmiyorum. Ben olsam Sony alırım.

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/844-3104/sony-xperia-z3_lg-g4/

Ben şuan G4 kullanmaktayım. Bir önceki telefonum da Z3 idi. Android konusunda Z3 gözlemlediğim kadarıyla daha başarılı. İşlem hızı olarak yine Z3 derim. Fakat kamera konusunda kesinlikle G4 'ün eline su bile dökemiyor. Fakat Z3 gönlümde ayrı bir yer edindi. Eğer yeni modelleri birazcık daha farklı olarak üretilse idi SONY'den şaşmazdım. G4 yinede üzmez ama bir SONY değil. Bu arada SONY, G4'e göre biraz fazla ısınan bir telefon.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı