G4600 ve GTX 1050 sistem toplama

Akay36

Hectopat
Daha fazla  
  • ANAKART: MSI 1151 H110M PRO-VD
  • RAM: CORSAIR 8GB Value 2133Mhz CL15
  • TB: WD Blue 1TB
  • KASA: Carbide 100R 80+ 600w
Ekran kartı ve işlemci olarak;
  • İŞLEMCİ: Pentium G4600
  • EKRAN KARTI: MSI GTX 1050 2GT OC GDDR5
düşünüyorum fakat önerileriniz varsa belirtin. Genel olarak şu oyunları oynayacağım;
PUBG, CS:GO, FIFA 17, GTA IV.
Topladığım sistem bu oyunları kaldırır mı? Kaldırması için ne değiştirmeliyim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
@AYSİOKusura bakma geç gördüm. Bütçem 2000-2300 arasında. Dediğin gibi kasadan düşüreceğim. ve üstüne biraz daha koyup SSD almayı düşünüyorum. Ama sonuçta HDD 1 TB, SSD 240GB acaba bir sorun olurmu? Ryzen bu sisteme olmaz çünkü anakartım intel işlemci. Sadece ekran kartı konusunda biraz şüphelerim var.

Evet başka cevap verecek yok mu koskoca Technopat'ta.

Ben bilmiyor muyum H110 anakarta Ryzen olmayacağını? Tabii ki de anakartı değiştireceksiniz.
Kasayı gönlünüze göre seçin. PSU kaliteli olması gerektiği için Power Boost , DARK gibi markaları almanızı istemedim. Monitörü FreeSync bir monitör alırım , uzun süre ekran kartımı değiştirmem , DX12 (yeni çıkan) oyunlarda GTX 1050'den yüsek FPS alırım diyorsan RX560 al. 4 GB'lık modelini bulamadım. Bu sistem sizin bahsettiğiniz sistemden çok daha iyidir. Sistemi kurduğunuzda RAM'i 3000 Mhz'ye alın , alamazsanız buraya konu açın ilgilenirler. Anakartımız B350 olduğu için işlemciye OC yapabilirsin. SSD'yi daha sonra alırsın.
Evet başka cevap verecek yok mu koskoca Technopat'ta.
Emin ol bu sitedeki bazı İntel'ciler hariç herkes benim dediğim şeyleri diyecektir.
[TBODY] [/TBODY]

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı