G870 sistem ekran kartı upgrade

Yusuf Can Atuğ

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartım yandı. CS:GO oynarken 40 FPS ama akıcı değil, bunun üzerine ekran kartı almaya karar verdim. Ama nasıl bi ekran kartı alacağımı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

AL2rqB.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanan ekran kartı çalışmaz, görüntü vermez.
GTX 1080 var, R9 295x2 var.
Bütçe belirt.

Elindeki işlemci vasat bir model. Ekran kartı olarak R7 360, R7 250X ve R7 260X alabilirsin. Yeni mimari ve daha üst kartlarla sıkıntı yaratır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Elindeki işlemci vasat bir model. Ekran kartı olarak R7 360, R7 250X ve R7 260X alabilirsin. Yeni mimari ve daha üst kartlarla sıkıntı yaratır.

Söylediğin için teşekkürler.
Bunlardan birini alacağım fakat bir sorun var. Bu ekran kartların cıkışları benim ekranıma uymuyor. Herhangi bir dönüştürücü olayı falan var mı ?

Dosya Ekleri

• images.jpg
    images.jpg
    5,8 KB · Görüntüleme: 61
  • images (1).jpg
    images (1).jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 60
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı