G900 Excalibur alınır mı?

Bütçe
12000
Ben çok detaylı bilgiye sahip değilim ama o zamanlar oyun oynamadığım halde Casper bilgisayarımın ramini yakmıştım. Aşırı ısınıyordu. Lenovo HP Asus iyidir Acer da tavsiye etmem.
O zamanlar... Belki adamlar şuan kendilerini geliştirmişlerdir yani araştırmak lazım biliyorsunuz teknoloji hergün değişiyor hergün onlarca kod eklenip çıkarılıyor yani ihtiyaca göre herşey değişebiliyor.

O zamanlar... Belki adamlar şuan kendilerini geliştirmişlerdir yani araştırmak lazım biliyorsunuz teknoloji hergün değişiyor hergün onlarca kod eklenip çıkarılıyor yani ihtiyaca göre herşey değişebiliyor.
Bahsettiğim 4 sene önce falan aslında çok da eski değil. Çevremde Excalibur kullanan arkadaşlarım da çok memnun değil. Şahsen tavsiye etmiyorum. Eğer fiyatı için casperda ısrarcıysan Monster alabilirsin :D

Kaynak gösterir misiniz ben de inanmak istiyorum. Çamur at izi kalsın kafası :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu 5600h olanı 11300h ı bulamadım (23 dereceoda da olanı ) ve bu ürün giriş seviyesi ayrıca 11300h bundan 10 derece kadar daha serin .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buda üst segment bir excalibur

Size daha fazla kanıt.

Yeni konular

Geri
Yukarı