G900 Excalibur alınır mı?

Bütçe
12000
Ben çok detaylı bilgiye sahip değilim ama o zamanlar oyun oynamadığım halde Casper bilgisayarımın ramini yakmıştım. Aşırı ısınıyordu. Lenovo HP Asus iyidir Acer da tavsiye etmem.
O zamanlar... Belki adamlar şuan kendilerini geliştirmişlerdir yani araştırmak lazım biliyorsunuz teknoloji hergün değişiyor hergün onlarca kod eklenip çıkarılıyor yani ihtiyaca göre herşey değişebiliyor.

O zamanlar... Belki adamlar şuan kendilerini geliştirmişlerdir yani araştırmak lazım biliyorsunuz teknoloji hergün değişiyor hergün onlarca kod eklenip çıkarılıyor yani ihtiyaca göre herşey değişebiliyor.
Bahsettiğim 4 sene önce falan aslında çok da eski değil. Çevremde Excalibur kullanan arkadaşlarım da çok memnun değil. Şahsen tavsiye etmiyorum. Eğer fiyatı için casperda ısrarcıysan Monster alabilirsin :D

Kaynak gösterir misiniz ben de inanmak istiyorum. Çamur at izi kalsın kafası :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu 5600h olanı 11300h ı bulamadım (23 dereceoda da olanı ) ve bu ürün giriş seviyesi ayrıca 11300h bundan 10 derece kadar daha serin .
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buda üst segment bir excalibur

Size daha fazla kanıt.

Geri
Yukarı