GA-31 ES2L sisteme işlemci önerisi

Özel değilse hangi şehirdesiniz hocam Eskişehir mi? İleride şehir dışında okursam gitmek istediğim bir şehir🙂

Yok hocam Manisa Demirci :) Konuyu dağıtmayalım hocam :) İsterseniz başka konu açın, orada cevaplayayım sorularınız :) Etiketlersiniz beni de :)

Yok hocam Manisa Demirci :) Konuyu dağıtmayalım hocam :) İsterseniz başka konu açın, orada cevaplayayım sorularınız :) Etiketlersiniz beni de :)
Bununla ilgili nasıl konu açabilirim ki? Özel sohbet konusu falan mı yazmalıyım? Çok önemli değil aslında sadece merak etmiştim, konuya gelirsek LGA 1175 nasıldır sizce? QX9770 bulmak zormuş galiba Türkiye'de.

LGA1155 iyidir de eskidi artık o da. Evet QX9770 oldukça zor bulunan bir işlemci, denk getirtmesi de oldukça zor. Ünivesitelerle alakalı bir konu açıp sohbet edebiliriz diye düşünüyorum, Technopat Kıraathanesi vardı bir zamanlar :) :)

LGA1155 iyidir de eskidi artık o da. Evet QX9770 oldukça zor bulunan bir işlemci, denk getirtmesi de oldukça zor. Ünivesitelerle alakalı bir konu açıp sohbet edebiliriz diye düşünüyorum, Technopat Kıraathanesi vardı bir zamanlar :) :)
Aslında çok iyi olur, benim de bu sene ilk üniversite deneyimim olduğu için konuşulacak çok konu olur diye düşünüyorum. Ama nasıl başlık açılabilir ya da hali hazırda bunun için hazır başlık var mı bir incelemek lazım🙂 En son erkekler soruyor diye bir bölüm açıldı forumda, ismini duyunca kahkaha atmıştım😅

Siz açın işte "Üniversite ile ilgili merak ettiklerim" diye :) beni de etiketlersiniz, konuşuruz orada :)

Geri
Yukarı