Gainer önerisi

Merhaba, 2-3 aydır haftanın 3-4 günü spor yapıyorum ve biraz ilerleme kaydettim fakat kilo almakta zorlanıyorum. Elimden geldiğince öğün sayısını arttırmaya çalıştım ama 4 öğünü geçemiyorum bu yüzden destekleyici olarak gainer almayı düşünüyorum. Gainerı aldıktan sonra kendimi biraz daha bir plana oturtarak öğün sayımıda arttıırmaya çalışacağım. Her neyse başlıkta da yazdığı gibi karbonhidratı değeri yüksek bir gainere ihtiyacım var, önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Bütçem: 1200 TL.
Boy: 178.
Kilo: 60.

Cok yiyemiyorum diyorsan bol kalorili yüksek proteinli shake yapabilirsin gainer saglıklı bir alternatif degil bos seker sadece ama illa alacağım diyorsan bence Hardline Pro gainer alabilirsin.

Cok yiyemiyorum diyorsan bol kalorili yüksek proteinli shake yapabilirsin gainer saglıklı bir alternatif degil bos seker sadece ama illa alacağım diyorsan bence Hardline Pro gainer alabilirsin.
Hardline Gainer'da sofra şekeri kullanmadıklarını idda ediyorlar o konuda biraz daha rahatım. Yüksek kalorili shake yapıp içmeyede başlayacağım. Gainer'da destek olur diye alacağım, öneriniz için teşşekürler.

Öneriniz için teşekkürler ama çok tanınmayan markaları alma taraftarı değilim.

Hardline Gainer'da sofra şekeri kullanmadıklarını idda ediyorlar o konuda biraz daha rahatım. Yüksek kalorili shake yapıp içmeyede başlayacağım. Gainer'da destek olur diye alacağım, öneriniz için teşşekürler.

Öneriniz için teşekkürler ama çok tanınmayan markaları alma taraftarı değilim.
Nutrade alırsanız en kaliteli ve en fp gainerı almış olursunuz. Hardline alırsanız, iyi bir markanın kötü bir ürününü almış olursunuz. Natural cart curt alırsanızda rezil bir fabrikadan ürün almış olursunuz.
Önerim nutrade almanızdır, karbonhidrat kaynakları vitargo ve yulaf unu, en kaliteli kaynaklardan. Maltodekstrini şeker yok olarak gösterebilriler ancak maltonun vücutta etkisi şekerle çok benzer.

Nutrade alırsanız en kaliteli ve en F/P gainerı almış olursunuz. Hardline alırsanız, iyi bir markanın kötü bir ürününü almış olursunuz. Natural cart curt alırsanızda rezil bir fabrikadan ürün almış olursunuz.
Önerim nutrade almanızdır, karbonhidrat kaynakları vitargo ve yulafunu, en kaliteli kaynaklardan. Maltodekstrini şeker yok olarak gösterebilriler ancak maltonun vücutta etkisi şekerle çok benzer.

"Naturel cart curt" patladım buraya 🤠.

Nutrade alırsanız en kaliteli ve en F/P gainerı almış olursunuz. Hardline alırsanız, iyi bir markanın kötü bir ürününü almış olursunuz. Natural cart curt alırsanızda rezil bir fabrikadan ürün almış olursunuz.
Önerim nutrade almanızdır, karbonhidrat kaynakları vitargo ve yulafunu, en kaliteli kaynaklardan. Maltodekstrini şeker yok olarak gösterebilriler ancak maltonun vücutta etkisi şekerle çok benzer.

Hocam mysupplament gainer hakkında ne düşünüyorsunuz yazın spora tekrar başlayacağım da geçen sene kullanmıştım memnundum ama nutradeyi çok görüyorum

Hocam mysupplament gainer hakkında ne düşünüyorsunuz yazın spora tekrar başlayacağım da geçen sene kullanmıştım memnundum ama nutradeyi çok görüyorum.

Fiyat olarak SSN 1.1k 5 kg ürün, nutrade 1.2K 6 kg ürün. Mysupplement 5 kg ürün 1.2K

SSN için 2 adet - 3 adet +
Yağ hiç yok.
Karb kaynağı olarak -, 25 gr şeker var, bu da demek oluyor ki ürünün yüzde 25i dekstrozdan oluşuyor geri kalan yüzde 75'te malto çoğunlukta olacağına göre en iyimser ihtimalle 38 gr malto var. Yani en iyimser haliyle ürün 63 gr malto ve dekstrozdan oluşuyor.
Protein olarak - (eklemeler çıkınca 13 gr kalıyor)
Fiyat olarak + (1500 TL üstüne 300 TL indirim koyuyor SSN, üstüne bir de yüzde 12 indirim kodu uygulayabiliyorsunuz)
Aroma olarak + (aroması güzel)

Mysupplement için 2 adet - 3 adet +
Yağ 1 gr var.
Karb kaynağı olarak - çünkü %100 malto içeriyor, şeker 0 sadece malto içeriyor diyerek reklam yapsalar bile, malto şekerle vücutta neredeyse aynı etkiyi gösteriyor.
Protein olarak + ( eklemeler hariç 16 gr protein kalıyor)
Fiyat olarak -
Aroma olarak +

Nutrade: 2 adet - 3 adet +
Yağ 4.5 gr -
Karb kaynağı olarak piyasanın en iyisi, vitargo ve yulafunu koyulabilecek en iyi karb kaynaklarından 2'si var.
Protein olarak + 15 gr.
Fiyat olarak +
Aroma olarak - (yulafunu yüzünden biraz acı aroması var)

Şöyle bir tablom vardı hocam, hafif güncelledim. Benim buradan tercihim nutrade veya SSN olurdu. Gainer alırken 2 3 gr proteini hesaba katmak yerine, karb kaynağı ve fiyatı benim için önemli olan kriterler.
Aroma önemli derseniz SSN öneririm, aroma önemli değil kalitesi önemli derseniz nutrade öneririm.

Son düzenleme:
Fiyat olarak SSN 1.1k 5 kg ürün, nutrade 1.2K 6 kg ürün. Mysupplement 5 kg ürün 1.2K

SSN için 2 adet - 3 adet +
Yağ hiç yok.
Karb kaynağı olarak -, 25 gr şeker var, bu da demek oluyor ki ürünün yüzde 25i dekstrozdan oluşuyor geri kalan yüzde 75'te malto çoğunlukta olacağına göre en iyimser ihtimalle 38 gr malto var. Yani en iyimser haliyle ürün 63 gr malto ve dekstrozdan oluşuyor.
Protein olarak - (eklemeler çıkınca 13 gr kalıyor)
Fiyat olarak + (1500 TL üstüne 300 TL indirim koyuyor SSN, üstüne bir de yüzde 12 indirim kodu uygulayabiliyorsunuz)
Aroma olarak + (aroması güzel)

Mysupplement için 2 adet - 3 adet +
Yağ 1 gr var.
Karb kaynağı olarak - çünkü %100 malto içeriyor, şeker 0 sadece malto içeriyor diyerek reklam yapsalar bile, malto şekerle vücutta neredeyse aynı etkiyi gösteriyor.
Protein olarak + ( eklemeler hariç 16 gr protein kalıyor)
Fiyat olarak -
Aroma olarak +

Nutrade: 2 adet - 3 adet +
Yağ 4.5 gr -
Karb kaynağı olarak piyasanın en iyisi, vitargo ve yulafunu koyulabilecek en iyi karb kaynaklarından 2'si var.
Protein olarak + 15 gr.
Fiyat olarak +
Aroma olarak - (yulafunu yüzünden biraz acı aroması var)

Şöyle bir tablom vardı hocam, hafif güncelledim. Benim buradan tercihim nutrade veya SSN olurdu. Gainer alırken 2 3 gr proteini hesaba katmak yerine, karb kaynağı ve fiyatı benim için önemli olan kriterler.
Aroma önemli derseniz SSN öneririm, aroma önemli değil kalitesi önemli derseniz nutrade öneririm.

Çok teşekkürler hocam bu sene nutrade diyorum o zaman aromayı ben hallederim önemli olan içeriği 🫡 (mysupplement şekersiz diye almıştım kandırılmışım)

Geri
Yukarı