Gainer ve protein tozu ile gelişilir mi?

baelish

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, üniversite öğrencisiyim ve yurtta kalıyorum. Kilo almak ve spor yapmak istiyorum ama malum yurt şartları sebepli yemek pişirme/saklama imkanım yok. Mümkün olduğu kadar yemeye çalışarak, gainer ve protein tozu ile bunu destekleyerek sağlıklı kas kütlesi kazanabilir miyim? Eğer evet ise şartlarımı da göz önünde bulundurarak nasıl bir kullanım tavsiye edersiniz, ürün önerilerine de açığım.

Hiçbir ekstra ürün almadan sadece düzgün beslenme ile de gelişebilirsin onları destek olarak düşün olay tamamen beslenmede.

Hiçbir ekstra ürün almadan sadece düzgün beslenme ile de gelişebilirsin onları destek olarak düşün olay tamamen beslenmede.
Tabii ki ama dediğim gibi yemek imkanlarım çok kısıtlı, hiçbir şey pişirme hatta mikrodalgaya atma şansım bile yok o yüzden yemek yemeye çalışıp dediklerimle desteklemeyi düşündüm aksi takdirde kalori ve protein açığını dışarıdan yiyerek kapatmam gerekecek o da inanılmaz pahalı oluyor

Tabii ki ama dediğim gibi yemek imkanlarım çok kısıtlı, hiçbir şey pişirme hatta mikrodalgaya atma şansım bile yok o yüzden yemek yemeye çalışıp dediklerimle desteklemeyi düşündüm aksi takdirde kalori ve protein açığını dışarıdan yiyerek kapatmam gerekecek o da inanılmaz pahalı oluyor
Sorun yok ama ben diyim yani protein açığını kapatcam diye 4-5 ölçek protein tozu içme olabildiğince yemeklerden karşılamaya çalış. Ucuz yollu cici bebe tarzı ürünlerle de kalori açığını arttırabilirsin.

Sorun yok ama ben diyeyim yani protein açığını kapatacağım diye 4-5 ölçek protein tozu içme olabildiğince yemeklerden karşılamaya çalış. Ucuz yollu cici bebe tarzı ürünlerle de kalori açığını arttırabilirsin.

Yok yok her şeyin bir dozu var sonuçta, Full toza abanmayı falan asla düşünmüyorum. Tavsiye için teşekkürler bu arada, ben de cici bebe almayı düşünüyordum

Hocam marketteki cicibebe kuruyemiş gibi şeyleri alıp kalorinizi dengeleyebilirsiniz. Ayrıca takviye de alarak bence güzel bir fiziğe erişebilirsiniz.

Hocam marketteki cicibebe kuruyemiş gibi şeyleri alıp kalorinizi dengeleyebilirsiniz. Ayrıca takviye de alarak bence güzel bir fiziğe erişebilirsiniz.
Teşekkürler, yukarıda hocam da cici bebeyi söylemişti, net alacagim. Elden geldiği kadar beslenme+takviyelerle inşallah yapacağız o zaman👍

Geri
Yukarı